Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beren Saat 2 aylık hamile mi?
Beren Saat 2 aylık hamile mi?
Gazeteci yazar Bilal Özcan, Seda Sayan'la programında Beren Saat'in 2 aylık hamile olduğunu iddia etti. Kenan Doğulu'nun eşi Beren Saat 2 aylık hamile mi? İşte ayrıntılar...
Magazin 19 Ocak 2018 - 09:33

‘Seda Sayan’la Canlı’ programında konuşan gazeteci yazar Bilal Özcan gündeme düşecek bir iddiada bulunarak Beren Saat’in 2 aylık hamile olduğunu iddia etti.

Ebru Yaşar’la birlikte Seda Sayan’ın programına konuk olan gazeteci yazar Özcan Beren Saat’in iki aylık hamile olduğunu iddia edince hem Seda Sayan hem de Ebru Yaşar büyük bir şaşkınlık yaşadı. Onlar da haberin doğru olması halinde Beren Saat’e tebrik mesajlarını yolladılar. Bilal Özcan haberi Kenan Doğulu’nun bir yakınından aldığını iddia etti. Özcan aynı zamanda Beren Saat’in hamilelik nedeniyle gelen teklifleri reddettiğini de iddia etti.

beren saat sözcü ile ilgili görsel sonucu

Beren Saat ile Kenan Doğulu Ocak 2012'de, Akaretler’deki bir otelde düzenlenen bir davette tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Ünlü çift, 2014’te de Amerika- Los Angeles’taki Malibu sahilinde evlenmişti. Beren saat yaklaşık 1 yıldır tüp bebek tedavisi görüyordu.

Bilal Özcan Kimdir?

Ünlülerin magazin dünyasında en iyi tanınan gazeteci isimlerinin başında yer alan Bilal Özcan mesleğe 1977 senesinde Son Havadis isimli gazetede Polis Muhabiri olarak adım atmıştır. Ardından 11 sene boyunca dönemin en tirajlı gazetelerinden Günaydın'da Muhabir ve Haber Merkezi Müdürü olarak görev yapmıştır.

1990'da Meydan Gazetesi Özel Haber birimini kurmuş bir sene sonra Türk Star Gazetesini, 1992 yılındada Alem Dergisi Avrupa baskılarını başlatmış ve yönetmiştir. Türk televizyon tarihinin ilk Paparazzi programına Bilal Özcan hazırlamış, yönetmiş ve sunmuştur.

5 yıl İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde Magazin Gazeteciliği dersi veren Bilal Özcan Show Tv Alem, Tercüman, Fısıltı Gazetesi, Süper Magazin, Kanaltürk, TNT, Star Tv, Bugün Gazetesi, TV Em gibi bir çok kanal, gazete ve programda farklı pozisyonlarda görev yapmıştır.

Son güncelleme: 09:56 - 19.01.2018