Sözcü Plus Giriş

Bergüzar Korel, 10 yıl önceki kıyafet ve eşyalarla…

Oyuncu Bergüzar Korel, kısa bir süre önce ikinci kez anne olmuş ve oğlu Han'ı kucağına almanın mutluluğunu yaşamıştı. Korel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ikinci oğlunun eşyalarının ve kıyafetlerinin büyük bir kısmını ilk oğlundan sakladıklarıyla sağlayacağını açıkladı.

Güncellenme: 08:50, 04/05/2020
Bergüzar Korel, 10 yıl önceki kıyafet ve eşyalarla…

Meslektaşı Halit Ergenç ile mutlu bir evlilik sürdüren Bergüzar Korel, bu mutluluğu ikinci bir bebek ile süslemişti. Sosyal medya hesabından doğum sonrası pek fazla paylaşımda bulunmayan Korel bu konudaki sessizliğini kıyafet ve eşyalar üzerinden yaptığı bir paylaşımla bozdu.

Oğlu Han’ın çocuk odası için ağabeyi Ali’nin eşyalarını kullanmaya devam edeceklerini söyleyen Korel aynı zamanda yine ilk çocuğunun kıyafetlerini sakladığını söyledi.

Korel şunları yazdı: “Ne zamandır aklımda 10 yıl önce Ali’mize yaptırdığımız mobilyalarımız hala sapasağlam… Mobilyalarımızda şimdi anılarımızla birlikte ikinci yavrumuzu büyütmek çok kıymetli. Evet 10 yıl kıyafetleri de dahil olmak üzere birçok şeyi sakladım ve şimdi hepsini kullanıyorum. Harika bir his”