Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bergüzar Korel’den duygusal Halit Ergenç paylaşımı
Bergüzar Korel’den duygusal Halit Ergenç paylaşımı
Oyuncu Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ile 2006 senesinden bir fotoğrafını paylaştı. Korel, "13 yıl, anıları çoktan biriktirmeye başlamışız ne güzel" notunu düştü
Magazin 3 Mayıs 2019 - 11:17

Oyuncu Bergüzar Korel, 2006 senesinde çekilen bir fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Korel, şimdiki eşi Halit Ergenç’in de bulunduğu fotoğrafa duygusal bir not düştü: “Sene 2006. Daha Binbir Gece yok. Kurtlar Vadisi Irak gösterimde. Bir kız var Arap mı o? Yok ya Türkmüş. Tanju Korel’in kızıymış hatta. Ama adı bir değişik. Bengüzel? Benkuzar? Belgüzel? Halit Aliye’de Sinan o vakitler. Ülkeyi sallamaya başlamış özellikle hastane sahneleriyle. Levent Yüksel konserindeyiz. 13 yıl… Anıları biriktirmeye çok başlamışız. Ne güzel” ifadelerini kullandı.
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, birlikte rol aldıkalrı Binbir Gece dizisinde aşk yaşamaya başlamış, çift 2009 yılında nikah masasına oturmuştu.