Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal’ın tedavi sürecine dair kritik bir açıklama yapıldı
Beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal’ın tedavi sürecine dair kritik bir açıklama yapıldı
Beyin kanaması geçiren İbrahim Erkal'ın yoğun bakımdaki tedavisi devam ediyor. Sanatçıyı hastanede dostları ve sevenleri bir an olsun yalnız bırakmazken, hastaneden yapılan açıklamada önümüzdeki 72 saatin Erkal'ın sağlığı açısından çok önemli olduğu belirtildi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 13 Nisan 2017 - 19:28

Evinin otoparkında tansiyon düşmesi sonucu kafasını vurarak beyin kanaması geçiren sanatçı İbrahim Erkal’ın yaşam mücadelesi devam ediyor. Beyninde oluşan ödem dolayısıyla bugün yapılması planlanan ikinci ameliyatı ertelenen Erkal’ın ödeminin azalması için ilaç tedavisine başlandı. Yoğun bakımda İlk 24 saati geride bırakan sanatçı için yoğun bakımdaki 72 saatin çok önemli olduğu öğrenildi. Ulus Live Hospital’de yaşam savaşını sürdüren İbrahim Erkal’ı Seda Sayan, Nihat Doğan, Coşkun Sabah, Emel Müftüoğlu gibi sanatçı dostları yalnız bırakmazken, Beşiktaş Belediyesi hastaneye gelen ziyaretçiler için konaklama çadırı kurdurdu.

sedasayan
Sabah saatlerinde hastaneye gelen Seda Sayan’ın gayet üzgün olduğu gözlemlenirken Erkal’ın sevenlerinden dua istedi. Eski sevgilisi Nihan Doğan ile karşılaşmayan şarkıcı açıklama yapmadan hastaneden ayrıldı.

emel-muftuoglu

Şarkıcı Emel Müftüoğlu öğle saatlerinde hastaneye gelirken,” İbrahim daha çok genç, Allah onu ailesine çocuklarına bağışlasın” dedi.

coskunsabah
Sanatçının yanından bir an olsun ayrılmayan Büyükçekmece Belediye başkanı Hasan Akgün gazetecilere yaptığı açıklamada, “Tıbbi olarak her şey yapıldı durumu stabil devam ediyor. İlk 72 saatin bitmesini bekliyoruz. Bugun çıkan bazı haberler ailesini ve bizleri rahatsız etti. Lütfen böyle duyumlara itibar etmeyin yazıktır. Sizlerden sadece dua bekliyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

Son güncelleme: 19:51 - 13.04.2017