Sözcü Plus Giriş

Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 20. son bölüm izle ‘Babamın oğlu değilim abla ben!’

Fox TV'nin sevilen dizisi Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı geldi! Başrollerini Hazal Kaya ve Burak Deniz'in paylaştığı dizinin yayınlanan yeni fragmanında babası için doku arayan Filiz etrafındakilerden tek tek doku örneği istiyor. 'Babamın oğlu değilim abla ben! cümlesi yeni fragmanda ilgi çekiyor. İşte Bizim Hikaye 20. son bölüm izleme linki ve yeni bölümle ilgili merak edilenler...

Güncellenme: 09:51, 06/02/2018
Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 20. son bölüm izle ‘Babamın oğlu değilim abla ben!’

Bizim Hikaye 21. yeni bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 20. son bölüm izleme linki haberimizde. Filiz’in doku araştırması sırasında ‘Babamın oğlu değilim abla ben!’ diyen Hikmet fragmanda öne çıkıyor. İşte detaylar…

bizimhikaye21

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Şükran'ın başına gelenler tüm aileyi derinden sarsmıştır. Bu olay aynı zamanda Şükran'ın hayatı boyunca sergilediği dengesiz davranışlarının sebebini de öğrenmelerine vesile olacaktır. Öğrendikleri şey aileyi hem derinden sarsar hem de gelecek için umutlandırır. Acaba Şükran iyileşip eve geri dönebilecek midir? Eve daha yeni dönen annelerini tekrar kaybetme korkusunu yaşayan çocuklar; bir yandan da çocuk yuvasına dönmenin korkusunu hissetmektedirler. Fakat Filiz bunun tekrar yaşanmasına izin vermemekte kararlıdır.

Cemil ise hala sevdiği kadını elinde tutamamanın acısını ve öfkesini yaşamaktadır. Bu öfkeyi çevresindekilerden çıkarmaya başlayan Cemil artık her şeyi geride bırakıp başka bir şehre gidecek midir?

Karısının başına gelenlerden çocukları sorumlu tutan Fikri, bu acıyla kendini yeniden içkiye vermiştir. Durumu her geçen gün ciddileşen Fikri hastalığını daha ne kadar gizleyecektir?

Başına bir dizi talihsiz olay gelen Tufan'ın dengesi, davetsiz bir misafirin gelişi ile yeniden al üst olur. Tufan'ın yıllardır görmediği karısı Ferda gelmiştir ve Tufan'a çok iyi davranmaya başlar. Tufan karısının dönüşünü boşanmak için bir fırsat olarak görürken Tülay, Ferda'nın yüzünü görmeye bile tahammül edememektedir.

bizimhikaye21-3

Hikmet'in platonik aşkı hem kendisinin hem de Esra'nın başına her geçen gün daha çok bela olmaktadır. Esra kendisinden uzaklaşmasını söylese de Hikmet marketten gitmemekte kararlıdır. Hikmet'in bu ısrarı Muzi'yle olan ilişkisini de etkileyecektir.

Barış ile arasındaki buzları eritmeye başlayan Filiz'in aklı tamamen annesindedir. Barış'ın da desteği ve ilgisiyle ailesini bir arada tutmaya çalışır. Barış ise hayatını düzene sokmaya ve kendi ailesiyle Filiz'le ilgili gelecek planlarını paylaşmaya karar vermiştir. Barış'ın ailesi Filiz'i kabullenecek ve oğullarına destek verecek midir?

bizimhikaye21-2

BİZİM HİKAYE 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Doku arayan Filiz tüm çevresindekilerle görüşüyor. Filiz doğru doku örneğini bulabilecek mi?  Konuştuğu insanların hangisinin doku örneği uyumlu olacak? Yeliz’İn sinsi tavırları ortaya çıkacak mı? Hastane içerisinde birden kaybolan Yeliz’in sinsi planı ne? İşte tüm bu soruların yanıtını yayınlanacak yeni bölümde bulacağız..

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLE

İlginizi ÇekebilirBizim Hikaye 20. yeni bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 19. son bölüm izle! Şok! Filiz'in bir ablası var...Bizim Hikaye 20. yeni bölüm fragmanı geldi! Bizim Hikaye 19. son bölüm izle! Şok! Filiz'in bir ablası var...