Burcu Kara ve Fırat Parlak nikah masasına oturdu

Burcu Kara, yapımcı Fırat Parlak'la tanışma yıldönümlerinde nikah masasına oturdu.

Burcu Kara ve Fırat Parlak nikah masasına oturdu

Bir yıldır beraber olan ve Ağustos ayında nişanlanarak evliliğe adım atan ünlü oyuncu Burcu Kara ve yapımcı Fırat Parlak, tanışma yıl dönümleri olan 19 Şubat'ta Türkiye'nin Brüksel Büyükelçiliği'nde Başkonsolos Ali Barış Ulusoy'un kıydığı nikahla hayatlarını birleştirdi. Çiftin şahitliğini İstanbul'dan gelen çocukluk arkadaşları yaptı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK - Burcu Kara

Törende Burcu Kara, tasarımcı arkadaşı Tuvana Büyükçınar'ın Brugge'un dokusuna uygun olarak hazırladığı bir dönem gelinliği giyerken, Fırat Parlak ise Levon Kordonciyan imzalı bir smokin tercih etti. Yaz aylarında evlenmeleri beklenen çift, uzun süredir herkesten gizleyerek hazırladıkları organizasyonla herkesi şaşırttı. Yalnızca yakın arkadaşları ve aile üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen tören için çift Perşembe günü Brüksel'e uçtu.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK
Oradan Brüj'e geçen ekip, tören için dünyanın en romantik şehirlerinden biri olarak anılan bu kentte, uzun yıllar şato olarak kullanıldıktan sonra butik bir otele dönüştürülen Lodewijk Van Male adlı geleneksel bir yapıyı seçti. Otelin tüm odalarını kapatan çift, üç gün boyunca sevdikleriyle vakit geçirip, dün akşam İstanbul'a döndü.

Loading...