Victoria’s Secret 2018 yılbaşı özel defilesi hangi kanalda, saat kaçta canlı yayınlanacak? İşte canlı izleme yolları…

2018 yılbaşına özel yapılacak Victoria's Secret defilesi için geri sayım başladı. Victoria's Secret defilesi hangi kanalda saat kaçta canlı yayınlanacak araştırılıyor. Bu yıl konuklar arasında yer alan Katty Perry 2018 defilesine katılmayacağını açıklaması gündeme oturmuştu. Peki Victoria's Secret defilesi saat kaçta hangi kanaldan canlı izlenebilecek? İşte canlı izleme yolları...

Victoria’s Secret 2018 yılbaşı özel defilesi hangi kanalda, saat kaçta canlı yayınlanacak? İşte canlı izleme yolları…

Yeni yıla girerken dünyanın önde gelen iç çamaşırı markalarından olan Victoria’s Secret, her yıl olduğu gibi bu yılda defile düzenliyor. Ünlü modellerin pofyumun tozunu alacağı Victoria’s Secret defilesi hangi kanalda canlı yayınlanacak sorusu defilenin saati yakınlaştıkça merak ediliyor. Haberimizde bulunan lnkten 2018 özel programanı seyredebilirsiniz. Peki Victoria’s Secret defilesi hangi kanaldan canlı izlenebilecek ve saat kaçta başlayacak?

VİCTORİAS SECRET 2018 DEFİLESİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Victoria’s Secret defilesi, 31 Aralık Pazar gecesi saat 23.59’da TLC ekranlarından canlı izlenebilecek. Defile yaklaşık 1 saat sürecek. Tekrar yayını ise 02.20’de ekranlarda olacak.

VICTORIA’S SECRET DEFİLESİ İZLE!

Defilede Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio jübilesini yaptı. 17 yıldır markanın defilelerine çıkan Brezilyalı model Alessandra Ambrosio, sosyal medyada emekliği ile ilgili açıklama yaparak duygularını şöyle ifade etti: ‘Tüm dünyadaki kadınları ve beni büyüleyen bu müthiş markayla çalışmış olmaktan ne kadar gururlu olduğumu kelimelerle ifade edemeyeceğim. Victoria's Secret'ın 17 şovuna katılabileceğimi hayal bile edemezdim…Tüm bunları hayranlarımın sevgisi ve desteği olmadan gerçekleştiremezdim. Victoria's Secret hareketinin bir parçası olmaktan onur duyuyorum. Tüm desteğim her zaman sizinle! Sizi hep seveceğim…’.

VICTORIA SECRET FASHION SHOW

VİCTORİA’S SECRET HANGİ BÖLÜMLERDEN OLUŞUYOR?

Bu yıl Çin'in Şanghay kentinde düzenlenen şovu geçen yıl doğum yapan Candice Swanepoel açıyor. Güney Afrikalı model, kırmızı-siyah ekoseli bir Balmain tasarımı giyiyor.

Şov altı bölümden oluşuyor: İlk bölüm Balmain tasarımlarının da bulunduğu ‘Punk Angel'. Onu Bella Hadid'i göreceğimiz ‘Goddesses' (Tanrıçalar) bölümü takip ediyor. Ardından ‘Millenial Nation' ve ‘Winter's Tale' temaları geliyor. ‘Porcelain Angel', şovun ev sahibi Çin'den ilhamla Ming Hanedanlığı'nın mavi-beyaz çinilerini andırıyor. Finalse ‘Nomadic Angels'.

Karlie Kloss hayranlarına müjde! Süpermodel üç yılın ardından VS podyumuna dönüyor. ‘Punk Angels' ve ‘Winter's Tale' bölümlerinde yürüyecek Kloss, yeni platin sarısı saçlarını savurarak hayranlarını 2018'e taşıyacak.

Bu, Alessandra Ambrosio ve Adriana Lima'nın son Victoria's Secret defilesi. 17'şer kez melek kanatlarını giyen ‘übermodeller', ‘Nomadic Angels' bölümünde podyumda olacak.

Her sene taşıyan modelden daha fazla konuşulan milyon dolarlık sutyeni bu yıl Lais Ribeiro giyiyor. İki milyon dolarlık ‘fantasy bra', ‘Goddesses' bölümünde podyumda olacak.

Katy Perry'nin vize sorunu sebebiyle gelemediği şovun performans işleri bu yıl Harry Styles'a emanet. Styles'ın üç eski sevgilisi Sara Sampio, Georgia Fowler ve Nadine Leopold da bu sırada podyumda yürüyor olacak.

VICTORIA SECRET FASHION SHOW

TLC NASIL İZLENİR?

D-Smart 36. kanalda yer alan TLC, Digitürk’de 30, Tivibu’da 60, Fil Box’da 32, Kablolu TV’de 69, TV+’da ise 30’ncu kanaldan izlenebilecek. Uydu alıcılarında TLC kanalı yer almayanlar ise şu frekans ayarlarını girerek kanalı alıcılarına ekleyebilecek;

UYDU ADI : TÜRKSAT 4A
ALIŞ FREKANSI : 12.379 MHZ
POLARİZASYON : YATAY (H)
SEMBOL HIZI : 30.000 KSYM/S
FEC DEĞERİ : 3/4