Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cansız, Kadir’in elinde! Çarpışma 20. yeni bölüm fragmanı geldi…
Cansız, Kadir’in elinde! Çarpışma 20. yeni bölüm fragmanı geldi…
Kadir ile Cansız arasındaki çekişme sürüyor, Çarpışma'nın yeni bölüm fragmanında dikkat çeken gelişmeler meydana geliyor. Çarpışma 20. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Show TV'de yayınlanan dizinin yeni fragmanında; Kadir ve ansız karşı karşıya. Kadir silahını Cansız'a doğrultur ve Veli'ye Cansız'ın o olup olmadığını soruyor. Kadir, Cansız'ı alıkoyuyor. Cansız'a "Hayat senin neyini aldı" diye soruyor. Cansız ise "Oğlumu aldı" cevabını veriyor. Cansız'ın bu sözleri Kadir'i derinden sarsıyor. İşte Çarpışma 20. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 29 Nisan 2019 - 22:58

ÇARPIŞMA 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 19. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Yakup, Meral'in darp edilmiş haldeki fotoğrafını Kerem'e gönderir. Kerem fotoğrafı görünce çıldırır.Meral Kerem’in onu bulması için bulunduğu yerin konumunu mesaj olarak yollar. Kerem, Meral’i Yakup’un alıkoyduğu yerde bulur. Ancak Kerem’e tuzak kuran Yakup içinde Meral’in de bulunduğu arabayı hızla onun üzerine sürer. Ölümle yüz yüze gelen Kerem, son anda kurtulurken Yakup, Meral'le birlikte kaçar.

KADİR’E BÜYÜK TUZAK!

Ivan, para karşılığında Ahmet'i Adalı'nın arabasına bomba koyması için görevlendirir. Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem ile birlikte mahkeme çıkışı yola çıkar. Adalı, yolda giderken bir arabanın takip ettiğini fark eder. Kadir'i takip eden Ivan'ın adamları, yolda Kadir'e ve arabadakilere kurşun yağdırır. Kadir, hem arabayı kullanıp hem de saldırganlara ateş açar ancak bir süre sonra Ruslar arabanın etrafından uzaklaşır. Kadir, öfkeyle arabadan inerek saldırganlara ateş açar.

ÇARPIŞMA SON BÖLÜM İZLE

IVAN, BOMBAYI ÇALIŞTIRIYOR

Kadir, silahlı saldırın ardından Rusların bir anda uzaklaştıklarını görünce arabasına bomba yerleştirildiğini anlar. Zeynep, Kemre ve Cemre'ye dışarı çıkmaları için bağırmaya başlar. Bu sırada Ivan da, bombayı aktif hale getirmek için, bombanın bağlı olduğu telefonu arar.

MUCİZEVİ KURTULUŞ

Kadir’in geri dönüp koşarak Zeynep, Cemre ve Kerem’e arabadan çıkmaları için bağırır. Arabadakiler ne olduğunu anlamaya çalışırken birden bire bomba büyük bir gürültüyle patlar. Kadir büyük bir şok yaşarken silahlar çekilir. Mermiler havada uçuşmaya başlamıştır ortalık savaş alanına döner. Ancak Cansız’ın yaptığı son hamle, Zeynep, Kerem ve Cemre için mucizevi bir kurtuluşu gerçekleştirir.

Son güncelleme: 07:28 - 30.04.2019