Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cem Yılmaz ve Ozan Güven el ele tutuştu aşk sorularına yanıt verdi
Cem Yılmaz ve Ozan Güven el ele tutuştu aşk sorularına yanıt verdi
Cem Yılmaz, yakın arkadaşı Ozan Güven ile Bebek'te el ele görüntülendi.
Magazin 18 Nisan 2016 - 15:01

Tarkan ABDULLAHOĞLU

Magazin basınında çıkan aşk haberlerini protesto eden ikiliden Cem Yılmaz,”Bundan sonra böyle, şöyle düşündük, madem ki gazeteye çıkıyoruz hareket getirelim istedik” şeklinde konuştu. Görüntülendiklerini anlayınca Yılmaz’ın yanından ayrılan Ozan Güven komedyene, “Aşkım ben arabayı getiriyim” sözleriyle hitap etti, Yılmaz’dan da “Tamam aşkitom” cevabı geldi. Bebek’te ikiliyi gören arkadaşları ve hayranları bu durumu anlamakta zorlandı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

“CEM’İ BİKİNİLİ GÖRÜNTÜLEYEMEYECEKSİNİZ”

Yaza yeni film olmayacağını söyleyen komedyene, “Uzun bir tatil sizi bekliyor herhalde?” sorusu yöneltince Ozan Güven, lafa dahil olup,”Cem’i bu sene bikinili görüntüleyemeyecek siniz” diye espri yaptı.

Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Magazin basınına tepkisini bir kez daha dile getiren Yılmaz, “Aşk hayatımdan haberiniz var mı?Siz daha iyi biliyorsunuz benden. Ben bilmiyorum” diye konuştu.

Ozan Güven, yeniden komedyene dönüp,”Hayatım ben gerekli açıklamayı yaptım” diye konuştuktan sonra araçlarına binerek hızla uzaklaştı.

Son güncelleme: 15:05 - 18.04.2016