Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Çukur’u alamayacaksanız girmeyin!” Çukur 46. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı!
Çukur 46. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin 46. bölüm 2. yeni fragmanında; Sultan Ana Yamaç'a sürpriz yapıyor. Cumali Yamaç'a, Karakuzuların Çukur'un çocuklarını aldıklarını ve "Birinin başına bir şey gelecekse, İdris Koçovalı'nın oğullarının başına gelsin Çukur'un çocuklarının değil" diyerek harekete geçmek için işaret bekliyor. Çocuklardan birinin babasının Yamaç'ın karşısına çıkıp söylediği sözler onu zor duruma düşürüyor. İşte Çukur 46. bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Aralık 2018 - 22:37

ÇUKUR 46. BÖLÜM FRAGMANI


ÇUKUR 45. SON BÖLÜM ÖZETİ

Salih Saadet’i kucağında bebeği ile görünce geçmişe döner. Saadet’ten hamileleik haberini aldığı gün gelir aklına. Şimdi bebeği doğmuştur. Saadet oğlunu Salih’in kucağına verir. Bu kısa an bile dünyalara bedeldir. Oğlunu öpüp kokladıktan sonra Çeto’nun adamları Saadet’in kolundan tutup ondan ayırır.

cukur-yeni-bolum-izle

KARAKUZULAR BASKINA GELİYOR

Mahsun ve Karakuzular, Yamaç ve Cumali’nin kaldıkları eve baskın yaparlar. Odalarda yatanlara kurşun yağdırırlar. Ancak Mahsun’u şoke eden bir olay olur. Kurşun yağdırdıkları Karakuzulardır. Karakuzuların baskın yapacağını Celasun Yamaç’a haber vermiştir.

MAHSUN KENDİ ADAMLARINI ÖLDÜRÜYOR

Bu sırada Yamaç’ı Karakuzulardan bazı kişiler takip etmektedir. Onu bir alt geçitte sıkıştırılar. Yamaç ellerini kaldırır. Tam o sırada Kemal ve diğerleri adamlara saldırarak onları etkisiz hale getirirler. Etkisiz hale getirdikleri adamları kaldıkları eve taşıyıp kendi yataklarına yatırırlar. Vurdukları bütün insanlar kendi adamlarıdır.

cukur-yeni-bolum

CELASUN’A ÖLDÜRESİYE DAYAK

Mahsun olanları anlamaya çalışırken Celasun dışarıda onları beklemektedir. Mahsun çıldırmıştır. Mahsun öfkeyle aşağıya iner. Köşede gizlenmiş Celasun’u görür. Celasun’u da alarak oradan uzaklaşır. Bu sırada Salih sevinçten yoldan gelip geçenlere lokum ikram eder. Mahsun, Celasun’u ellerinden tavana bağlayıp dövmeye başlar. Ondan neler olduğunu anlatmasını ister. “Benim kardeşlerim senin yüzünden öldü” diyerek öldüresiye dövmemeye devam eder. Celasun bir suçu olmadığını söylese de nafile çabadır.

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

VARTOLU ÇARESİZ

Vartolu bu sırada Celasun’u dövdükleri yere gelir. Celasun’u kurtarmak için Çeto’ya yaptıklarının sabrını taşırdığını söyler. Çeto’ya silahını doğrultur ama eli kolu bağlanmıştır. Saadet Çeto’nun elindedir. Çaresizce uyşturucu için ona ihtiyaçlarını olduğunu Celasun’u bırakmazlarsa bu işi yapmayacağını söyler. Bu kez Çeto çaresiz kalmıştır.

“BERABER OLALIM”

Karakuzuların düzenledikleri baskından sonra evsiz kalan Yamaç, Cumali metruk bir binada kalmaya başlarlar. Yamaç sabah Vartolu’yu uyandırarak onunla konuşmak istediğini söyler. Vartolu’ya Karakuzuların dün gece eve baskın yaptıklarını onun nerede olduğunu sorar. Vartolu şok olur. Vartolu’ya “Kendi başına çözmen gereken işler var biliyorum ama beraber olalım” der.

ÇETO’NUN YENİ PLANI

İdris, Emmi ve Selim mahalle kahvesine gittiklerinde Emmi’den yardım isteyen kadını görürler. Emmi, “kadının yüzüne bakacak yüzüm yok” deyince Emmi’nin evine giderler. Mahsun, evde Saadet’in bebeği susturamaması yüzünden çılgına döner. Hışımla evden çıkınca Çeto ile karşılaşırlar. Çeto ne olduğunu sorunca durumu anlatır. Çeto ona bir planı olduğunu söyler.

SELİM KAÇIRILAN KIZI BULUYOR

Ersoy hastaneden çıkar. Doğruca Çeto ve Mahsun’un yanına gelir. Yeni bir ahçı bulduklarını laboratuvarı da başka bir yere taşıdıklarını anlatır. Selim kaçırılan kızı bulup Emmi’nin evine getirir. İdris Selim’in yaptığından guru duyar. Emmi ile kızı annesine teslim ederler.

Son güncelleme: 09:07 - 09.12.2018