Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Çukur 91. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Çukur 90. son bölüm izle)
Çukur 91. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Çukur 90. son bölüm izle)
Çukur dizisi 90. son bölümü ile ekrana geldi. Çukur son bölümde; Hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı Çukur’da hakimiyeti Akın Koçovalı alırken, Baykal’ın kızı Efsun’un Çukur’a adım atması kartların yeniden dağıtılmasına neden oluyor. Çukur 91. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Çukur yeni bölüm fragmanına ve son bölüm özetine dair detaylar...
Magazin 2 Mart 2020 - 22:38

Çukur dizisi son bölümünde; Yücel'in oyunuyla Yamaç ve İdris Koçovalı'dan biri diğerini vurmak zorunda kalmıştır. Son bölümdeki heyecanın ardından izleyiciler Çukur yeni bölüm fragmanını bekliyor.

ÇUKUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLE

ÇUKUR SON BÖLÜM ÖZETİ

Sabrı taşan Cumali'nin Çağatay'a giden yolda gözünü kararttığı tanıtımda çekilen silahlar gerilim dolu anlara sahne olurken Yamaç, ağabeylerinin bir şey sakladığından şüpheleniyor.

Evin önüne bırakılan zarf dikkat çekerken, silahların ortasında kalan Cumali'nin karşısına çıkan Çağatay'ın neler yapacağı merakla bekleniyor.

Son güncelleme: 10:21 - 08.03.2020