Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Cumali Akgül kimdir? Survivor Cumali kaç yaşında?
Cumali Akgül kimdir? Survivor Cumali kaç yaşında?
Survivor 2018'de en dikkat çeken isimlerden biri Cumali Akgül... Yarışmaya sıra dışı bir yöntemle giren Cumali Akgül iyi bir performans sergileyememesi nedeniyle sık sık eleme potasında yer alıyor. Şimdiye kadar SMS'lerde başarılı bir grafik yakalayan Cumali Akgül bu hafta elenecek mi merak konusu... Peki Cumali Akgül kimdir?
Magazin 16 Nisan 2018 - 20:25

Cumali Akgül, sezonun en renkli yarışmacılarından biri…Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak için Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek gelen Cumali Akgül’ün bu büyük arzusu Acun Ilıcalı tarafından gerçekleştirilmişti.

SURVIVOR CUMALİ KİMDİR?

Cumali Akgül, Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört çocuk babası olan Cumali Akgül Survivor 2018 Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıdır. Daha önce defalarca Survivor’a başvuru yapan ancak kabul edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 günlük yürüme serüveninden sonra “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile gündeme oturdu.

SURVİVOR’A KATILABİLMEK İÇİN 1600 KM YÜRÜDÜ!

Survivor’a aşık olduğunu iddia eden Akgül, dün akşam Acun Ilıcalı’nın da konuk olduğu Beyaz Show’a katıldı. Beyazıt Öztürk’ün ve Beyaz Show seyircisinin ısrarına dayanamayan Acun Ilıcalı, Cumali Akgül’ü Survivor kadrosuna dahil etti.

Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamadı. Ilıcalı; “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik.” demişti.