Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akalın ile İbrahim Tatlıses arasındaki gerilim büyüyor
Demet Akalın ile İbrahim Tatlıses arasındaki gerilim büyüyor
Ünlülerin sınır ziyareti sonrası İbrahim Tatlıses'le polemik yaşayan Demet Akalın, ünlü türkücüye tepki olarak şarkılarını konser repertuvarından çıkardı. Çok eleştirilen sınır ziyareti sonrası Akalın, kendisinin davet edilmediğini ileri sürmüş, Tatlıses ise "Herkese davetiye gönderildi. Yusuftan yusuftan gelmediler" sözüyle Akalın'ı kızdırmıştı.
Magazin 10 Nisan 2018 - 10:54

Ünlüler dünyasında polemik bitmiyor. Habertürk’ün haberine göre, Demet Akalın, sanatçıların Mehmetçik’e moral vermek için Hatay’a yaptığı ziyaret sonrası, her etkinliğe aynı isimlerin gittiğini ifade ederek duruma tepki göstermişti. İbrahim Tatlıses’in konuyla ilgili yaptığı, “Yusuf Yusuf edip gelmedi kimse” açıklaması polemiği alevlendirmişti.

2013’TE BARIŞMIŞLARDI

Tatlıses’in sözlerine, “Oğlunu askere gönder” diye yanıt veren Akalın, ünlü türkücüye tepki olarak onunla özdeşleşen ‘Vur Gitsin Beni’, ‘Beni Benden Alırsan’, ‘Kal Benim İçin’ gibi şarkıları repertuvarından çıkardı. Geçmişte de sık sık polemiğe giren iki ünlü en son 2013’te barışmıştı.

Son güncelleme: 11:14 - 10.04.2018