Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Demet Akbağ: Gürdal’ın fotoğrafını öperek sahneye çıkarım
Demet Akbağ: Gürdal’ın fotoğrafını öperek sahneye çıkarım
Oyuncu Demet Akbağ, Instagram'daki canlı yayınlarının ilkini İbrahim Büyükak’la gerçekleştirdi. Akbağ, samimi açıklamalarda bulundu.
Magazin 11 Mayıs 2020 - 09:32

Corona virüsü salgını nedeniyle evinden çıkmayan Akbağ, karantina sürecini anlattı: “Bu dönem benim kuşağımın teknoloji ile sınavı. Evde olmayı seven insanlardanım. Vakitsizlikten okuyamadığımız kitaplar, izleyemediğimiz filmler birikmişti. Bunlarla vakit geçirmek başta hoştu ama zamanla kapının çalmaması tramvatik bir hal yaratmaya başladı.” şeklinde konuştu.

“FOTOĞRAFINI ÖPERİM”

Büyükak'ın “Sahneye çıkmadan önce bir uğurunuz var mı?” sorusu, usta oyuncuyu duygulandırdı. Akbağ, gözleri dolarak uğurunu şöyle anlattı: “2000 yılı sonrası Otogargara'dan sonra gelişti. Gürdal Tosun vefat ettikten sonra onun fotoğrafını öpmek uğurum oldu ve bir daha hiç unutmadım. Gürdal'ın fotoğrafı kulisimde dururdu. Çünkü Otogargara'yı oynarken tek uğurum, ikimiz sahne ağzında beklerken birbirimizin eline vurmaktı.”