Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 109. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul’un idam emri verildi! Diriliş 108. son bölüm izle…
Diriliş Ertuğrul 109. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul’un idam emri verildi! Diriliş 108. son bölüm izle…
Diriliş Ertuğrul 109. yeni bölüm fragmanı geldi. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul'un ölüm fermanı yazıldı. Diriliş Ertuğrul 108. son bölümde Ares, Ertuğrul Bey'in kendisi için yaptıklarından etkileniyor ve Müslüman oluyor. Dizi severler Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Yeni tanıtımdaki idam emri dizinin takipçilerinin heyecanlandırdı. İşte Diriliş yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki ...
Magazin 28 Şubat 2018 - 23:21

Diriliş Ertuğrul 109. yeni bölüm fragmanı geldi. Ekranların fenomeni haline gelen Diriliş Ertuğrul 108. son bölüm yayınlandı. Son bölümde Turgut ve Bamsı, Aslıhan ve Hafsa'yı Titan'ın elinden kurtarmış fakat Hafsa baygın bir halde yere yığılmıştı. Hafsa'nın durumu ne olacak? Karnındaki bebeğine bir zarar gelecek mi? Bamsı ve Turgut, Titan'dan intikam almak için nasıl harekete geçecek? Diriliş Ertuğrul 109. yeni bölüm fragmanı yeni bölüm heyecanını arttırdı. İşte Diriliş Ertuğrul yeni fragman ve dizi hakkında bilinmesi gerekenler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

“Ben Emir Saadettin Köpek kovulduğum saraya iktidarımla geliyorum. Sultan Saadettin olmanın vakti geldi.”

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Sultan, Ares'in itiraflarından sonra Emir Saadettin'i zindana attırmış, nihai kararını sefere gitmeden evvel vereceğini söylemişti. Sultan, sefere gitmeden önce kararını açıklamış, Emir Saadettin'e itham edilen suçların araştırılmasına ve Emir Saadettin'in görevinden azline karar vermiş, Ertuğrul bu karardan hiç memnun olmamıştı. Her şeye rağmen Ertuğrul sözünde durup Ares'i serbest bırakmış, Emir Saadettin ise her şeyi itiraf eden Ares'i öldürmek için peşine adam göndermişti. Göktuğ ve adamları Ares'i yakalamış fakat Ertuğrul yetişip Ares'i onların elinden kurtarmıştı. Ares, Ertuğrul'un kendisi için yaptıklarından etkilenmiş ve Müslüman olmuştu.

Ares, “Allah bana yardım elini uzattı ve bana hakiki bir dostla birlikte hakiki bir iman bahşetti.” demişti.

Emir Saadettin'in hak ettiği cezayı almadığını düşünen Ertuğrul ne yapacak? Emir Saadettin'in sultana karşı girişeceği hareketlere mani olabilecek mi? Kendisine iyice düşman olan saray erkânıyla nasıl mücadele edecek?

Emir Saadettin, Ertuğrul'un Göktuğ'u öldürüp kendisine göz dağı vermesinden sonra ne yapacak? Ertuğrul'a mani olmak ve onu ortadan kaldırmak için ne gibi bir plan yapacak? Sultana da kinli olan Emir Saadettin, ondan intikam alabilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

DİRİLİŞ ERTUĞRUL NEREDE ÇEKİLİYOR?

Diriliş Ertuğrul dizisinin bazı bölümlerinin İstanbul’da Beykoz ve Riva civarlarında çekiliyor. Diriliş Ertuğrul ilk sezonu için Riva ve Beykoz Kundura Fabrikası’na 2 plato kuruldu. Riva'daki plato, asıllarına uygun şekilde yapılan 600 metrekarelik Süleyman Şah otağı ve 35 adet çadırla birlikte toplam 40.000 m2 alanda kuruldu. Diriliş “Ertuğrul” set alanında ayrıca 12 adet değişik ebatlarda oba dükkanları, 1 adet kilimhane, otağ meydanı ve talimhane yer alıyor. Beykoz Kundura Fabrikası’nda 6000 m2'lik kapalı alana Halep, Halep Sarayı, arz odası, konuk odaları, koridorlar, zindanlar, Karatoygar mekanı, Selçuklu kasrı, Tapınakçılar salon ve odaları, tekke ve çadır içleri yapıldı. Yine Kundura Fabrikası'ndaki 5000 m2'lik açık alana Halep Çarşısı, kale içi, Süleyman Şah çadır içi, tapınakçıların zindanı, koridoru ve ibadethanesi inşa edildi.

dirilisic-1

3. SEZONDA TAŞINDI

Alınan karar ile dizinin 3. sezon çekimlerinin Nevşehir (Kapadokya)’de yapılması kararlaştırıldı. Yapımcılığını Tekden Film'in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ'ın yazdığı, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın, ve Hülya Darcan'ın paylaştıkları televizyon dizisi Diriliş Ertuğrul'un 3. Sezon çekimleri Kapadokya'da yapılacağı sezon başlamadan açıklanmıştı.

Son güncelleme: 10:41 - 01.03.2018