Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Diriliş Ertuğrul 115. son bölüm izle! Diriliş Ertuğrul 116. yeni bölüm fragmanı geldi!
Diriliş Ertuğrul 115. son bölüm izle! Diriliş Ertuğrul 116. yeni bölüm fragmanı geldi!
Diriliş Ertuğrul dizisi çarşamba akşamlarının en sıkı takip edilen dizilerinden biri... Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç'in yer aldığı dizi Osmanlı Devleti'nin kurucusu Ertuğrul Bey'in hayatını konu ediniyor. Dizi tutkunları Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını internet üzerinden araştırıyor. Diriliş Ertuğrul 116. yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte diziye ilişkin son detaylar...
Magazin 18 Nisan 2018 - 23:15

Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümünde; Köpek'in zulmüne maruz kalmamak için saraydan ayrılan Gıyaseddin ve Mahperi, Ertuğrul'un tavsiyesi üzerine Kayı Obası'na gelmişti. Diriliş Ertuğrul yeni bölümünü merak edenler soruyor: Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Ertuğrul ise, Köpek'in askerlerinin ele geçirdiği Kamyeri'yi kurtarmayı başarmıştı. Sonrasında Ertuğrul'un planı sayesinde Hüsameddin Karaca ve Togan, Köpek'in güvenini kazanmıştı. Obada ise Hafsa, gebeliğinden ötürü rahatsızlanmış ve Mahperi'nin önerisiyle Konya'ya şifahaneye gönderilmişti.

Ahmet, imparatorun ordu vereceği haberini Kritos'a vermişti. Kamyeri'nin Ertuğrul tarafından kurtarıldığını öğrenen Köpek, öfkeden deliye dönmüştü. Marya ise Aydoğmuş'a gönderilecek bilgiyi verdiği sırada, Ahmet onun casusluk yaptığını öğrenmişti. Aydoğmuş, Günalp'ın gidişiyle meydanı boş bulmuş ve sultanla anasını öldürmek için, askerleriyle obaya saldırmıştı. Ertuğrul ise ulak kılığında Köpek'in otağına girmeyi başarmış ancak karşısında Günalp'ı bulmuştu…

Ertuğrul'un Günalp ve Köpek'le olan hesaplaşmasında neler yaşanacak? Ertuğrul ve alplar, hedeflerine ulaşıp Köpek'in ordugâhından sağ salim çıkabilecekler mi? Ahmet, Tekfur Kritos'u obaya saldırmamak hususunda oyalayabilecek mi? Obaya yapılan saldırı bertaraf edilebilecek mi? Mahperi ile Hayme ve Halime arasında neler yaşanacak? Gıyaseddin ve Mahperi, saraya dönebilecekler mi?

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ FRAGMAN

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM

Son güncelleme: 18:56 - 16.10.2018