Ebru Gündeş’ten manidar cevap; ‘Küs değilmişiz’

Dört yıldır küs olan Ebru Gündeş ve Serdar Ortaç, geride bıraktığımız akşam Gündeş'in sahne aldığı mekanda barıştı. Ebru Gündeş'in mesafeli tavırları geceye damga vurdu.

Ebru Gündeş’ten manidar cevap; ‘Küs değilmişiz’

Birkaç hafta önce Ebru Gündeş'le barışmak için elinden geleni yapacağını ve onu sahne aldığı mekanda dinlemeye gideceğini söyleyen Serdar Ortaç muradına erdi. Günay Restoran’da sahneye çıkan Gündeş, en ön masada oturan eski dostuna selam vermeden, programına başladı. Her zaman misafir sanatçılarla düet yapan şarkıcı, bu kez geleneğini bozarak şaşırttı. Durumu düzeltmek isteyen prodüktör Hüseyin Emre, mikrofonu eline alarak, “Huysuz oğlumla, sevgili kızımı barıştırılam mı?” diye konuklara sordu.

“ORTAÇ DİZ ÇÖKTÜ”

Milliyet’tin haberine göre, “Serdar Ortaç'a kocaman alkış istiyorum, hoş geldin” diyen Gündeş, şarkıcının “Bizi dargın zannediyorlar ama öyle bir şey yok. Biz küs müyüz Ebru, bir açıklar mısın?” sorusu üzerine, “Değilmişiz” şeklinde manidar bir cevap verdi. Mikrofonu meslektaşına uzatıp, kulise yönelen şarkıcı, Ortaç'ın diz çökerek rica ettiği düet teklifini geri çevirmedi. Gündeş, “Hayatta en önemli şey sağlık, o yüzden kabul ediyorum” şeklinde konuştu. Ebru Gündeş, Zeytin Dalı Operasyonu'nda şehit düşen askerlerin haberini alınca, programını erken bitirdi.

Serdar Ortaç'tan dikkat çekici Ebru Gündeş açıklaması İlginizi Çekebilir Serdar Ortaç'tan dikkat çekici Ebru Gündeş açıklaması

 

Serdar Ortaç çorbacıda içini döktü! İlginizi Çekebilir Serdar Ortaç çorbacıda içini döktü!
Loading...