Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eda Akkaya Survivor 2016 ile ilgili açıklama yaptı
Eda Akkaya Survivor 2016 ile ilgili açıklama yaptı
Survivor 2016’nın yarışmacılarından Eda Akkaya, elendikten sonra ilk kez görüntülendi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 26 Nisan 2016 - 09:15

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2016 yarışmasında adadaki son günlerinde Nagihan'la yaptığı kavgayla damgasını vuran güzel oyuncu Eda Akkaya, elendikten bu yana ilk defa objektiflere görüntülendi. Adada başarılı bir performans sergilemesine rağmen geçtiğimiz ay elenmekten kurtulamayan Eda Akkaya, oyuncu arkadaşı Ceyda Olguner ile birlikte Nişantaşı'nda görüntülendi. Kız kıza dolaşırken görüntülenen Akkaya, Survivor ile ilgili kendisine yöneltilen soruya; “Survivor bence herkesin denemesi gereken ve katılması gereken bir yarışma. Oraya katıldığım için çok çok mutluyum, Acun Ilıcalı bana bu şansı verdiği için çok mutluyum. Elendiğin zaman anlamıyorsunuz ama elendikten 10-15 gün sonra oranın kıymetini daha iyi anlıyorsun; “keşke dönmeseydim” diyorsun. Ben orada elimden geleni yaptığımı düşünüyorum ama orada kalmak için biraz daha çabalayabilirdim ”dedi.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

SADECE NAGEHAN'A KIRGINIM

Yılmaz Morgül'le yaşadığı tartışma hatırlatılması üzerine; “açken insan gerçekten kendisi değildir diyebilirim. Yılmaz Morgül gerçekten çok büyük sanatçı ama ne Yılmaz Morgül sanatçı kimliğiyle ne de ben kimliğimle orada değildik. O Yılmaz olarak ben de Eda olarak oradaydık. Tamam orada kavga ettik tartıştım ama en azından konuşup iletişim kurabildik. Elendiğim zaman birbirimizden helallik alarak ayrıldık, ne onun bana bir kırgınlığı olduğunu düşünüyorum ne de benim ona karşı bir kırgınlığım yok, kendisiyle tekrar görüşürüm diye düşünüyorum” dedi. Orada küs ve kırgın olduğunuz biri yada birileri var mı sorusuna ise; “Orası sonuçta bir yarışma ortamı ve açsın, hırslısın, kazanmak için tartışıyorsun, kavga ediyorsun, barışıyorsun ve tekrar küsüyorsun… Bunlar iki yüzlülük yada sahtekarlık değil sadece yarışmanın kuralı ve yarışmayı kuralına göre oynuyorsun. Sadece Nagehan'a karşı biraz kırgınlığım var ama o da yemek yiyip karnını doyurduktan sonra biraz düşünüp kafasını toparlayacağını ve “keşke” diyeceğini tahmin ediyorum” diyerek Nagehan'a göndermede bulundu.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

ALTI KİLO VERMİŞ

Adada 7 hafta kaldığını söyleyen Eda Akkaya, bu süreçte 6 kilo verdiğini söyledi. Yeni projelerle ilgili olarak ise; “Döndüğüm için mutsuzum ama bir taraftan da mutluyum. Tam sezonda geldim çünkü yeni diziler başlayacak. Bana da güzel teklifler var, onları değerlendireceğim” dedi. Dram ve gençlik dizisi olduğunu belirten Akkaya; “gençlik dizisi olursa tabi ki çok mutlu olurum, özellikle yaz aşkı ve gençlik dizisi falan tarzında ama drama da olursa benim için daha güzel olur. Bunların yanı sıra bir de sinema projesi var, ilerleyen günlerde bunlar netleşir zaten” dedi.