Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Engin Altan Düzyatan’a Dubai’de ödül verildi
Engin Altan Düzyatan’a Dubai’de ödül verildi
Diriliş Ertuğrul'un Ertuğrul Gazi'si Engin Altan Düzyatan, Ortadoğu’nun en önemli ödül törenlerinden biri olan Arap Festivali’nde (DIAFA-Distinctive International Arab Festivals Awards) 'En İyi Uluslararası Oyuncu (Best International Actor )' ödülünü kazandı.
Magazin 9 Şubat 2019 - 10:30

Ömercan ALTAY – SÖZCÜ

Oyuncu  Engin Altan Düzyatan, Dubai’de düzenlenen ödül töreninde ‘En İyi Uluslararası Oyuncu’ ödülüne lâyık görüldü. Ödül alan Düzyatan: “Bayanlar ve baylar iyi akşamlar. Öncelikle beni davet ettiğiniz ve bu harika ödülü verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Dubai’de her zaman mutlu anılarım oldu ve bu ödül bunların en güzeli. Herkese çok teşekkürler” dedi.

HAYRANLARIYLA BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Lady Gaga ile çalışan Grammy ödüllü ünlü şarkıcı ve yapımcı RedOne ise Engin Altan Düzyatan hayranı olduğunu belirtti.. Dubai gezisi boyunca hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan oyuncu , otelinin önünde toplanan hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Son güncelleme: 10:31 - 09.02.2019