Sözcü Plus Giriş

Erdem Yener, sosyal medya hesabından duygularını anlattı

Oyunculuk kariyerini müzik sektöründe de sürdüren Erdem Yener, sosyal medya hesabından duygularını paylaştı. Ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı sürece gönderme yapan Yener, takipçilerine "Sana keyif veren her şeyi sev, çok sev çok sahip çık, dik dur" diye seslendi

null
Güncellenme: 11:53, 01/02/2017
Erdem Yener, sosyal medya hesabından duygularını anlattı

Bir telefon operatörü markasının reklamıyla hayatımıza giren Erdem Yener, sonrasında Güldür Güldür adlı komedi programında boy gösterdi. Çok sayıda filmde ve dizide de izlediğimiz Yener, şimdilerde kariyerini müzikal kulvarda sürdürüyor. Sosyal medya hesabından hayranlarıyla buluşmak için yanıp tutuştuğuna dair bir paylaşımda bulunan Yener, duygularını son derece samimi bir şekilde aktardığı metinde şu ifadelere yer verdi: “Paylaşacak çok şeyim var daha. Anlatmak kadar dinlemeye de enerjim var. Göz göze gelmek, birlikte söylemek, aynı şeye ağlamak ya da aynı sebepten gaza gelmek… Birlikte yapmayı sevdiğimiz ya da özlediğimiz ne varsa.

erdem-yener-ic

Milyarlarca yıllık dünyanın denk geldiğimiz zaman dilimine küfretmekten de içim şişti bir yandan. E bu işte anasını satayım. Bunu yaşıyoruz. Artık asıl mesele neyi yaşadığımızdan ziyade yaşadığımız üç kuruşluk hayattan ne anladığımız. Başkası ne diyor umurumda değil. Senin de olmasın. Kapat kulağını, sevdiğin şarkıyı aç ve çocukluğunu hatırla. O hatıralar kadar o duygulara da sahip çık. HAYIR demesini öğren. Sana keyif veren her şeyi sev, çok sev çok sahip çık, dik dur. Bugünleri de gülerek hatırlarız elbet. hemen konser olsun kavuşalım da konuşmak yerine göz göze durup şarkı söyleyelim. Zira çok özledim.”

Yayınlanma Tarihi:08:58,