Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Erkenci Kuş 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Erkenci Kuş 2. son bölüm izle
Erkenci Kuş 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Erkenci Kuş 2. son bölüm izle
Star TV'nin yeni dizisi Erkenci Kuş'un 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Reytinglerde zirveye yerleşen dizinin başrollerinde yaz dizilerinde yıldızı parlayan Demet Özdemir ve yakışıklı oyuncu Can Yaman yer alıyor. İşte Erkenci Kuş 3. bölüm 2. tanıtımı ve Erkenci Kuş 2. son bölüm izleme linki...
Magazin 10 Temmuz 2018 - 10:55

Başrollerinde Demet Özdemir ve yakışıklı oyuncu Can Yaman yer aldığı Erkenci Kuş 3. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda otobanda hız yapan Sanem Can”ın korkmasına neden oluyor. Gizliden gizliye can’ı kıskanmaya başlayan Sanem komik anların yaşanmasına neden oluyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Erkenci Kuş’un son bölümünde Sanem'in başı büyük beladadır. Can’ın evine izinsiz giren Sanem, fotoğrafik hafızasını kullanarak o an için kurtulmayı başarır, ancak başını hiç düşünmediği bir başka belaya sokmuştur, üstelik bu defa kurtulması o kadar kolay olmayacaktır. Üstelik mahalleye döndüğünde Aysun ve Mevkıbe’yi birbirine girmiş bulur ve elbette buna da farkında olmadan kendisi neden olmuştur. Can, büyük bir havayolu şirketinden iş bağlamak üzeredir, Aylin ise bunu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Sanem istemeden bu olayın merkezinde bulur kendini. İşte Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı…


ERKENCİ KUŞ 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevde buluyor…

Canların evindeki partide havuza düşen Sanem, kıyafetlerini kurutucudan alıp giyene kadar akla karayı seçer. Ünlü manken Arzu Taş, büyük bir markanın yüzü olmuştur. Onunla çalışan ajans, kallavi bir müşteriye de kavuşacaktır. Arzu, Fikr-i Harika ile çalışmayı tercih eder ama Aylin'in tehdiDini elbette hesaba katmamıştır. Sanem, kendini hiç beklemediği bir görevin içinde bulur. Can’la yalnız kalan Sanem, kendini bile şaşırtacak şeyler yaşayacaktır.

erkenci-kus-3-2-1

fs
f
s