Sözcü Plus Giriş

Erkenci Kuş 8. bölüm 2. fragmanı izle! Erkenci Kuş 7. son bölüm izle!

Başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman'ın paylaştığı Star TV'nin en sevilen dizilerinden Erkenci Kuş 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda Sanem ve Can ayrı kalabilecek mi? Karşılıklı yapılan hataların sonucu ne olacak? İşte Erkenci Kuş 7. son bölüm izleme linki ve diziye dair gelişmeler...

Güncellenme: 08:34, 14/08/2018
Erkenci Kuş 8. bölüm 2. fragmanı izle! Erkenci Kuş 7. son bölüm izle!

Erkenci Kuş 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni tanıtımda ajanstaki büyük kriz iyice gün yüzüne çıkıyor. Can ve Sanem’İn durumu belirsizliğini koruyor. Yeni tanıtım ve Erkenci Kuş son bölüm izleme linki haberimizde….


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sanem, Can’a kumpas kuranı buldu bulmasına ama aynı anda kendisinin de istemeden de olsa bu kumpasın bir parçası olduğunu öğrendi. Peki, şimdi bunu Can’a söyleyebilecek mi Sanem! Bu sırada yakalanan adam, polise teslim edilirken Can'ın mesleki itibarını temizlediği basın toplantısında Emre ve Sanem'e bir sürprizi var… Üstüne bir de Can, Sanem’in kendisine aşık olduğunu duydu. Can, Sanem’in peşini bırakmayacak elbet, bakalım Sanem nereye kadar kaçabilecek! Bu sırada mahallede ise Aysun'un verdiği kiloların sırrı açığa çıkar. Ancak, Mevkıbe bu işe çok bozulur.

erkenci-kus-8-2-1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sanem ve Can ayrı kalabilecek mi?

Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Can'a, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Can da “yüzümü görmeyeceksin” dedi. Sanem, Can'ı görmeden nasıl yapacak?

Emre, suçluluk duygusunu atlatamıyor hala. Ve sevdiği kadının bu kadar kötücül olabilmesini. Emre'nin desteğini kaybeden Aylin giderek artan ajans borçlarından çıkmanın bir yolunu arıyor, ve tabi ki planlarını ustaca yapmaya. Pes etmek Aylin'in doğasında yok!

erkenci-kus-8-2-2

Mahallede de başka bir isyan var. Aysun'un oğlu Zebercet'in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durur mu? O da bakkalı ele geçirecek ve Nihat'ı bakkaldan gönderecek. Zebercet ve Nihat patlamaya hazır bomba gibi boş boş dolaşıyorlar mahallede. İşler karışıyor. Olan bir şekilde yine Osman'a oluyor.

Sanem istifa etti, Can işe gitmiyor. Kimse bilmiyor neler olduğunu Can'a. Ajansta büyük kriz var. Can olmadan kaos hakim ve Ceycey yine kontrolünü kaybediyor.


ERKENCİ KUŞ 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI

erkenci-kus-8-2-4

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜM İZLE