Eski eş Nurgül’den Cem Özer mesajı

Geride bıraktığımız haftalarda, kadrosunda bulunduğu sinema filminin çekimleri sırasında ayak bileği kırılan Cem Özer hastaneye kaldırılmıştı. Burada tedavisi devam eden Özer'in yoğun bakıma kaldırılığı bilgisi geldi.

Eski eş Nurgül’den Cem Özer mesajı

Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesi Balmahmut köyünde Sinan Çetin’in yönettiği yeni filmin çekimleri sırasında oyuncu Cem Özer’in 12 Ekim 2018 tarihinde yaşanan talihsiz bir kaza sonucu sette ayak bileğini kırdığı ortaya çıkmıştı. Uzun süre yatarak tedavi gören Cem Özer'in hareket kısıtlılığından kaynaklı toplardamarlarında pıhtı oluştuğu ve bunun sonucu olarak Özer'in beyninde pıhtı attığı öğrenildi.

ESKİ EŞTEN MESAJ

Yaşanan bu gelişmelerin ardından gözler Cem Özer’le bir süre evli kalan ve bu evlilikten bir de çocuğu olan Nurgül Yeşilçay’a çevrilmişti. Şimdilerde Gülperi adlı bir dizinin çekimlerinde olan Yeşilçay eski eşinin yoğun bakımda olduğu haberlerini doğruladı ve onun için dua istedi.

nurgul-ic
Son dakika haberleri | Cem Özer yoğun bakıma kaldırıldı! Cem Özer'in sağlık durumu nasıl? İlginizi Çekebilir Son dakika haberleri | Cem Özer yoğun bakıma kaldırıldı! Cem Özer'in sağlık durumu nasıl?