Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
EDHO 122.yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümar Olmaz bu akşam neden yok?
EDHO 122.yeni bölüm ne zaman? Eşkıya Dünyaya Hükümar Olmaz bu akşam neden yok?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Çakırbeyliler'in maceraları ekrana geliyor. Daha önce Kurtlar Vadisi'nde yer alan Oktay Kaynarca yine bir mafya dizisi ile ekranlarda. Uzun zamandır yayın hayatına devam etmeyi başaran EDHO'nun hayranları çok. Ancak iki haftadır yeni bölümlerin gelmemesi seyircilerin merakını artırmış durumda. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman?
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Ocak 2019 - 16:05

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, dizisi her Salı ATV ekranlarında yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yeni bölümleri heyecanla bekleyen diziseverler son zamanlarda dizilerin yayınlanmamasını üzüntüyle karşıladı. Her bölümde ayrı bir heyecan yaşatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrolünde Oktay Kaynarca yer alıyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm ne zaman? İşte yeni bölümle ilgili cevap bekleyen sorular…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni yıl tatilinde. Dizinin yeni bölümünün Ocak ayının 3. haftasında ekrana gelmesi bekleniyor. Bu tarih de 22 Ocak Salı gününe denk geliyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı da yayın tarihinden önceki hafta gelecek.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 121. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Hayriye işediği günahlar sebebiyle Allah’tan af diler. Karı koca arasına girdiği için çok pişmandır. Bu arada Hızır, eniştenin kulağını görünce ne olduğunu sorar. Hurşit olanları anlatır. Enişte Hızır’a Hatice’siz yaşayamayacağını onu öldürmesini ister. Hızır şaşırır. Hızır Hatice’yi aldatmadığını ve bu yüzden öldürmeyeceğini söylese de enişte onu yine de öldürmesini ister. Enişte olayları bir türlü anlayamaz sonunda Alparslan o gece yaşananları detayları ile anlatır. Enişte ikna olur ama bir sorun vardır. Hatice eniştenin öldüğünü sanmaktadır.

MESUT İLYAS’A TUZAK KURUYOR

Mesut, Tuncay’ın bütün adamları ile birlikte infaz edildiğini öğrenir. Bunu yapanların kim olduğunu öğrenmek ister. Ancak kamera kayıtları silinmiştir. Haberi getiren adamı Çakırbeylilerin infazdan önce kalabalık şekilde ofisten ayrıldığını söyler. İlyas’ın bu işi yaptığından emin olan Mest, adamının İlyas’ın olmadığını söyleyince şaşırır. Ancak İlyas’ı hedefine koyan Mesut İlyas’ın bu işin içinde olduğu fikrini adamına söyleyerek aslında ona tuzak kurmaktadır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

HIZIR ENİŞTENİN ÖLMEDİĞİNİ AÇIKLIYOR

Hızır, enişte ile birlikte eve gelir. Hatice ve diğerlerine gerçeği açıklamak için yanlarına gider. Hatice, Hayriye ve Emine olanlardan habersiz Hızır’ı soru yağmuruna tutar. Hızır iyice pişman oldukları anladığında onlara ders gibi bir konuşma yapar ve nasihatler verir. Sonunda eniştenin ölmediğini açıklar. Hatice şok olur. Hızır’ı şaka yapmaması konusunda uyarır. Hızır, enişte ile ilgili yaptığı planı ve sonrasında yaşananları anlatır. Hatice dayanamayıp kocasının nerede olduğunu sorunca nerede olduğunu söyler. Hatice sevinçle kocasına gider. Hayriye de derin bir oh çeker ve “Çok şükür” der.

CENGİZ’E DEVLETLE ÇALIŞMA TEKLİFİ

Cengiz, Tuncay öldürüldükten sonra kendini Akif olarak tanıtan biri ile buluşur. Akif, Tuncay’ı İlyas’ın öldürdüğünü üstüne basa basa söyler. Cengiz tepki vermez. Daha sonra olayın detaylarını konuşmak üzere Akif’in ofisine giderler. Ondan önce Akif, resmi olarak Cengiz’in onlarla birlikte çalışmaya başlayacağını da söyler. Ofisteki konuşmaların sonunda Cengiz Akif’e onu mahçup etmeyeceğine dair söz verir.

Son güncelleme: 09:31 - 26.02.2019