Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
EDHO 130. yeni bölüm fragmanı geldi!Hızır’ın planı işe yaramıyor! (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm izle)
EDHO 130. yeni bölüm fragmanı geldi!Hızır’ın planı işe yaramıyor! (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. bölüm izle)
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. son bölümü heyecan dolu dakikalar yaşandı. Ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. son bölümde; Zeki, tuzak kurarak ele geçirdiği Hızır'ı öldürmek için aç kuşlara yem ediyor. İlyas abisini kurtarmak için harekete geçiyor. Zeki'nin adresini ne pahasına bulması için Haşmet Tahsin'i görevlendirirken, İlyas ve dostları Zeki'den kurtulmak adına Akif'i uzağa düşürmek için var güçleriyle çabalıyor. Mesut'la uzlaşılmadığı sürece masasının hem güç hem de kan kaybetmeye devam edeceğinin farkında olan Ünal'ın yaptığı anlaşma Çakırbeyliler'i memnun etmiyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. Son bölümde neler oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
Sozcu.com.tr
Magazin 19 Mart 2019 - 22:37

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonu 129. bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Hızır’ın Mesut’a düzenlediği bombalı saldırının ardından savaşın boyutları daha da büyüyor. Mesut kendisi ile anlaşma yapmaya gelen Ünal’a kendisine yapılan saldırının bedelini tüm Çakırbeyli Ailesi’nin ödeyeceğini söylüyor. Zeki, Hızır’ı uzağa düşürüyor. Ömür’ü kaçırarak Façalıları kendi yanına çekmek isteyen Zeki’nin düşmanları her geçen gün artıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. Yeni bölüm fragmanı geldi. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 129. Son bölüm özeti…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 130. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 129. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Hızır'ı polis ile birlikte ifadesine başvurulmak üzere evinden alınır. Alparslan ve Hızır Ali endişelidir. Emniyette sorgu odasına alınan hızır neden sorguda olduğunu öğrenmeye çalışır. Otelde gerçekleştirilen bombalı saldırının terörle bağlantılı olabileceği söylense de Hızır ikna olmaz. Hızır bu sladırıyı yapan kişinin Zeki Sivri olduğunu açıklıyor.

AKİF SORGU ODASINDA

Sorgu sırasında içeri Akif girer. Hızır, “Geçmiş olsun Akif, Mesut hayattadır umarım. Ben de Zeki Sivri'yi anlatıyordum” derken Akif, sorguyu yapan emniyet müdürüne bundan sonra konuyla kendilerinin ilgileneceğini söyler. Hızır'ın sorgusunu kendilerinin yapacağını detayları daha sonra kendisine bildireceklerini açıklar.

HIZIR: GÖRECEĞİZ!

Hızır, kendisiyle uzun uzun konuşacağını bildiren Akif'e “Tam tahmin ettiğim gibi bir adamsın” der. Akif'in “hiç sanmıyorum” yanıtı üzerine Hızır da “Göreceğiz” diyor. Akif'in yanındaki adamlarına Hızır'ı götürmeleri talimatını verir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

HIZIR'IN BAŞINDA ÇUVAL

Hızır'ın bulunduğu araç Zeki Sivri'nin bulunduğu eve gelir. Araçtan ineneler arasında Akif de bulunmaktadır. Akif Zeki'ye üzerine düşeni yaptığını ve adamını getirdiğini söyler. Hızır'ı başında siyah bir çuvalla karşısına getirirler. Zeki çuvalı çıkarır.

ZEKİ: SON SÖZÜN VAR MI HIZIR?

Zeki, Hızır'a alaylı sözler eder. Akif, Zeki'nin sözlerinden oldukça keyif almıştır. Zeki'ye “gördüm ki çok iyi anlaşacaksınız. Bilmem gereken bişey olur sa haber ver” deyince Zeki de “Bizim bol bol vaktimiz var” cevabını verir ve ardından da parasını getirmesini ister. Akif ayrıldıktan sonra uzun konuşacaklarını söylediğinde aslında bunun yalan olduğunu Hızır'a söyler. Onunla konuşacak hiçbir şeyi olmadığını Alparslan'ın hayatı için para ve silahları vermeyenleri onun hayatı için de birşey vermeyeceğini söyleyerek son sözü olup olmadığını sorar.

HIZIR’IN PLANI SUYA DÜŞÜYOR

Alparslan, Boran ve Hızır Ali ile birlikte pazarda Zeki’ye ulaşabilmek için iz peşindedirler. Zeki’nin yırtıcı kuşlara karşı bir zaafı olduğunu öğrenmiştir. Bu arada Hızır’ı Zeki’nin yırtıcı kuşları beslediği yere getirirler. Hızır’ı ellerinden ve ayaklarından bağlarlar. Alparslan ve diğerleri Zeki’nin yerini bulurlar. Hızır’ı kurtarmak için harekete geçerler. Ancak yırtıcı kuşlar Hızır’ı yemeye başladığı sırada onu kurtarırlar. Hızır, Alparslan ve yanındakileri geç kaldıkları için azarlar. Hızır’ın Zeki’yi ele geçirme planı suya düşmüştür.

Son güncelleme: 00:16 - 25.03.2019