Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı geldi! Alparslan’a şok tuzak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yeni fragmanda; Esra, Hızır'a haber uçurduğu için Arif tarafından darp ediliyor. Façalıların üstünde kara bulutlar dolaşıyor ve bu kez Haşmet vuruluyor. Hastanede yaşam savaşı vereen ağabeyi için Ömür ve Behzat gözyaşı dökerken. En büyük desteği veren kişi Hızır oluyor. Akif, Alparslan'ı Özlem'i kullanarak tuzağa düşürüyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. yeni bölüm fragmanı geldi! Alparslan’a şok tuzak!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 137. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 136. SON BÖLÜM ÖZETİ: EDHO'DA BU HAFTA NELER OLDU?

İlyas, Hızır ve Behzat Haşmet’in yanına gelir. Behzat abisine onu başka bir yerde beklediklerini söyleyerek neden eve geldiğini sorar. Haşmet ev yemeklerini özlediğini söyleyerek “kusura bakma” der. Haşmet Hızır’ı masaya davet eder. Ancak Hızır masada Ferman’ın olduğunu görünce teklifi geri çevirir. Haşmet’e Behzat’ı bırakmaya geldiklerini söyleyerek “Anamız bizi bekler” diyerek izin ister. Haşmet hapishane arkadaşını yolcu etmek için onlarla beraber gider. Ömür de Behzat ile konuşmak için odadan çıkar. Ömür Behzat’a abisinin Ferman’ı göndereceğini söyleyerek onun da Ferman’ı affetmesini ister.

Hızır Ferman’ın bir günahı olmadığını onu kullananlarla işleri olduğunu söyler ardından da “Mesut gitti, sırada Akif ve Zeki var. Birşey yapmadığına sevindim” diyerek ondan ayrılır. Ferman amcasından da özür diler. Ancak Behzat onu affedemeyeceğini söyleyerek “gözümüzün önünde olma” der.

HIZIR ÖMÜR İÇİN ONAY VERİYOR

Hızır, İlyas’a içerde çok düşündüğünü söyleyerek “Bir ömür böyle geçmez. İçerde bu Haşmet’i tanıdıkça bir tarafım sevdi bu adamı” der. İlyas Hızır’ın lafını nasıl bağlayacağını merak ederken Hayriye, Hızır’a “ne diyeceksen de. Kardeşin merak içinde sana bakıyor” der. Hızır da gidip isteyin kızı deyince herkes şoke olur. Hayriye, Mine’ye sabah Emine’yi aramasını ve ona göre hazırlıklara başlaması için talimat verir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM İZLE

HAŞMET FERMAN’IN ÖLÜM EMRİNİ VERİYOR

Musa Ferman’ın odasına girer. Ferman’a atının hasta olduğunu söyler. Ferman ahırlara gitmek için odasından çıkınca, Haşmet ondan sonra odasına girer. Oğlunun yastığını koklar ve Musa ile ahıra girişin gözyaşları içinde seyreder. Ferman ahıra girdiği anda arkadan biri boynuna bir ip geçirerek sıkmaya başlar. Ferman onların elinden kurtulmak için çaresizce çırpınır. O anlarda Haşmet üzüntüden kahraolur. Oğlunun ölüm emrini verdiği için. Ferman’ın cansız bedeni yere düşer. Sabah Ömür abisini görünce “uyuyup uyumadığını sorar ardından ona kahve yapmak için mutfağa gider. Aynı anda Behzat da gelir. Ömür kahveyi abisine uzatırken abisinin kolundaki kesiği görür. Elindeki kave fincanı yere düşer. Behzat sesi duynca dönüp Haşmet’e bakar. Bir terslik olduğunu anlar ve Ferman’ın nerede olduğunu sorar. Haşmet “Gönderdim” deyince Ömür korkuyla irkilir. Ömür gözyaşlarına boğulur. Behzat’ın da gözlerinden yaşlar süzülür.

Behzat Ferman’ı boğarak öldüren Musa ve diğer adamın karşısına alıp onlardan hesap soruyor. Musa’ya “Siz kimsiniz ailemden birini öldürüyorsunuz” diyerek silahını ateşliyor ve ikisini de öldürüyor.