Ünlü isim geri mi dönüyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. yeni bölüm fragmanında sürpriz detay!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın son bölümünde intikam için karşı karşıya gelen taraflar tozu dumana kattı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 153. yeni bölümünde neler olacağına dair ipuçları içeren sahneler yayınlanan fragmanla ortaya çıktı. Meryem Çakırbeyli karakterini canlandıran Deniz Çakır, iki sezon önce kendi isteğiyle diziden ayrılmıştı. EDHO'da senaryo gereği yurt dışında olan Meryem'in geri dönmesiyle Deniz Çakır'ın da yeniden diziye katıldığı iddia edildi. İşte EDHO 153. yeni bölüm fragmanı...

Ünlü isim geri mi dönüyor? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 153. yeni bölüm fragmanında sürpriz detay!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi her Salı akşamı yeni bölümleriyle ATV’de ekrana geliyor. Yeni bölümde Hızır tozu dumana katmaya geliyor. Ailesinin önünde bir daha Meryem’i üzmeyeceğine dair söz veriyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümünde, Meryem Çakırbeyli sürprizi yaşanıyor. Ailesine söz veren Hızır, bir daha Meryem’i üzmeyeceğini söylüyor. Yeni bölüm fragmanına damga vuran sahnenin ardından kendi isteğiyle diziden ayrılan Deniz Çakır’ın yenide kadroya dahil olma iddiası oldu. Hızır’ın eşi Meryem rolünü Deniz Çakır’ın mı yoksa başka bir oyuncunun mu canlandıracağı ise henüz belli olmadı. İşte EDHO ile ilgili son gelişmeler…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

EDHO 152. SON BÖLÜM İZLE

Tufan’a göre yaşanan kaybın tek sorumlusu olan Hızır ise hem bir babanın evladını kaybetmesinin ne demek olduğunu bildiğinden hem de Orhan’ı yeğeni olarak gördüğünden cenaze gününden önce kimsenin harekete geçmesini istemez.

Hatta ilk hamlenin de Tufan’dan gelmesi gerektiğini savunacaktır. Tufan ise içindeki öfkenin dinmesine izin vermeden intikamını almak adına kolları sıvar. Hızır’a karşı açacağı savaşta yenilgiye uğramamak için Çakırbeylilerle bir bağı olmayan eski ahbaplarını da cephesine katacaktır.

Yakın dost olan masa üyelerinin arasına kan girdiğini öğrenen Cengiz de Hızır’ı bitirmek için derhal harekete geçer. Tufan’ın acısından faydalanarak yapacağı planla bu krizi fırsata çevirmeye çalışacaktır.