Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ezgi Baylar kimdir? Kaç yaşında, nerede doğdu? İşte Ezgi Baylar’ın az bilinenleri…
Ezgi Baylar kimdir? Kaç yaşında, nerede doğdu? İşte Ezgi Baylar’ın az bilinenleri…
Ezgi Baylar kimdir? İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan daha sonra Arka Sokaklar dizisinde Hale karakterini canlandıran Ezgi Baylar hakkında merak edilenler, biyografisi ve kısa hayat hikayesi haberimizde...
Magazin 12 Haziran 2018 - 10:32

Adını İşte Benim Stilim adlo moda programıyla duyuran Ezgi Baylar kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte güzel oyuncunun kısa yaşam öyküsü ve hakkında bilinmeyenler…

EZGİ BAYLAR KİMDİR?

Ezgi Baylar, ilk olarak 2014 yılında İşte Benim Stilim yarışmasıyla hayatımıza girdi. Hatta çok zengin bir ailenin gelini olduğu için yarışmada torpilli olduğu iddia edildi. Üstüne bir de İşte Benim Stilim’de kayınvalidesinin 18 bin liralık çanta taktığını söyleyince eleştirilerin hedefi oldu.

ezgi-baylar-instagram-1

EĞİTİMİ

1983 yılında dünyaya gelen Ezgi Baylar, Marmara Üniversitesi mezunu. 2010 yılında dünya evine giren Ezgi Baylar'ın bu evliliğinden Alya adında bir kız çocuğu oldu.

ezgi-baylar-instagram-2

EZGİ BAYLAR’IN OYUNCULUK KARİYERİ

Moda yarışmasındaki başarısının ardından oyunculuk hayatına geçiş yapan Ezgi Baylar, Arka Sokaklar dizisinde rol aldı. Dizinin 481'inci bölümünde Hale isimli bir mankene hayat veren Ezgi Baylar, polisle iş birliği yapan bir karakteri canlandırdı.

ezgi-baylar-instagram-3

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Kendisinin de Talat Bulut tarafından taciz edildiğini sosyal medya hesabından duyuran Baylar’a kısa sürede binlerde destek mesajı geldi.