Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fahriye Evcen doğum yaptı mı?
Fahriye Evcen doğum yaptı mı?
Bugün bazı medya organlarında Burak Özçivit'in 9 aylık hamile eşi Fahriye Evcen'in erken doğum yapmak üzere hastaneye yattığı iddia edildi. Fakat çıkan bu iddialar Fahriye Evcen'in yakın çevresi tarafından çürütüldü.
Magazin 11 Nisan 2019 - 15:00

Ömercan ALTAY – SÖZCÜ

9 aylık hamile olan oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit dünyaya gelecek olan Karan ismini verdikleri çocuklarına biran önce kavuşmak istiyor.  Bugün bazı medya organlarında doğumuna sayılı günler kala Fahriye Evcen’in beklenilen süreden erken bir şekilde hastaneye kaldırılarak doğum yapmak için ameliyata alındığı iddia edildi. Fakat ulusal basında yayınlanan bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

KARAN BEBEĞİN ELİ KULAĞINDA

Medyada çıkan haberlerinde ardından, Fahriye Evcen’in yakın çevresinden edinilen bilgiye göre Evcen ve Özçivit’in şuan İstanbul’da bulunan evlerinde oldukları ve yaklaşan doğum zamanını bekledikleri öğrenildi. Çiftin Nişantaşı’nda bulunan özel bir hastanede bebeklerini kucaklarına alması bekleniyor.

Son güncelleme: 15:48 - 11.04.2019