Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fazilet Hanım ve Kızları 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları 49. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fazilet Hanım ve Kızları 49. son bölüm izle
Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde finale sadece bir bölüm kaldı.FHK 50. bölümüyle 9 Haziran‘da ekranlara veda edecek. Dizinin neden final yaptığına dair herhangi bir açıklama yapılmadı. FHK dizisinin başrollerinde Nazan Kesal, Mahir Günşıray, Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul ve Alp Navruz’un yer alıyor, dizinin senaryosunu Sırma Yanık yazıyor.Fazilet Hanım ve Kızları yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte ayrıntılar...
Magazin 2 Haziran 2018 - 23:00

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin son bölümünde; geçmişin gölgesi Fazilet'in peşindedir…  Gerçekleri öğrenen Yağız'ın Sinan'la yüzleşmesi büyük olur. Şimdiye kadar abilik duygusuyla bastırdığı ne varsa patlatan Yağız'ın hedefinde, Hazan da vardır. Sinan ve Yağız'ın kavgasıyla karışan yalı Ece'den gelen haberle altüst olur.

FHK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Polis tarafından kurtarılıp hastaneye kaldırılan Ece'nin Selin'i bebeğini kaçırmakla suçlaması ortalığı karıştırır. Her zamanki gibi babasına güvenen Selin bu kez baltaya taşa vurmuştur. Kızının başına gelenlerle çılgına dönen Fazilet kayıp torununun peşindeyken, geçmişin gölgesi de onun peşindedir. Planında son aşamaya gelen Sinan'ın ise Yağız'a son darbeyi indirmek için yine Yağız'a ihtiyacı vardır.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI YENİ FRAGMAN

FAZİLET HANIM VE KIZLARI SON BÖLÜM

Son güncelleme: 15:03 - 03.06.2018