Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Fi Çi 9. yeni bölüm izle
Fi Çi ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Fi Çi 9. yeni bölüm izle
Fi Çi hayranları dizinin finaline geri sayım yaparken son bölümleri merak içinde bekliyor. Fi Çi 9. yeni bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Puhu TV'den açıklama geldi. Can Manay ile Duru gerçeklerle yüzleşiyor... Özge'nin yapacağı hamleler merak ediliyor. İşte Fi Çi 9. yeni bölüm Puhu TV izleme linki...
Magazin 16 Şubat 2018 - 18:42

Fi Çi yeni bölüm izlemek isteyenler internet üzerinden araştırıyor. Fi Çi 9. yeni bölüm saat kaçta? Cana Manay ile Duru yüzleşiyor: O kırmızı tüyü sana gönderdim emin olmak istedim eğer o tüyü takmasan peşine düşmezdim. Fi Çi yeni bölümde neler olacak? İşte Fi Çi 9. yeni bölüm izleme linki ve fragmanlar…

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Can Duru’ya yanı başında sesleniyor: Gitmene izin vermedim çünkü seni o bahçede dans ederken ilk gördüğüm anda anladım biz birbirimize aidiz. Sen de bana kendini gösterdin. Kendini bana gösterdin. Ben de aynısını istedim. O kırmızı tüyü sana gönderdim emin olmak istedim eğer o tüyü takmasan peşine düşmezdim.

Özge herkes yalanlara inanırken sen içindeki sesi dinledin! Geri sayım başladı demiştim sıra sende sıra Can Manay'sa bu hikayeyi bitir artık! Ben sadece sevilmek istedim!

Fi Çi Puhu TV'den yapılan açıklamaya göre 16 Şubat Cuma günü yayınlanacak, dizinin yayın saati henüz açıklanmadı ancak Fİ Çi genellikle saat 21.00’de yayınlanıyor.

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜM ÖZETİ

Duru ve Can arasındaki gerilim, Bilge ve Özge'nin de meseleye dahil olmasıyla iyice yükselir. Sadık ise geçmişin yükünden kurtulmak için beklenmedik bir hamle yapacaktır.

Yazar Azra Kohen, geçen Aralık’ta “Birinci sezonda ilk kitabımın ilk bölümüne bağlı kalındı. Sonra bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı. Ay Yapım ile konuşacağım. Devam etmenin manası yok” demişti.

Fİ MACERASI

Fi Çi dizisinin tüm oyuncular ve yapım ekipleriyle yapılan röportajların, kamera arkası görüntülerinin yer alacağı belgesel FiMacerası Serenay Sarıkaya ile başladı. Dizide Duru karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya duygularını şöyle dile getirdi: Duruyu çok yıprattılar kendi inandıkları şey için. Erkekler arasında gitti geldi. Sahneye bu kadar düşkün olmasının sebebi bu. Çok fazla insan kızgın muhtemelen tüylerimi diken diken eden sahne şey.. Kesinlikle çok özleyeceğim bir iş.

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.

Son güncelleme: 21:04 - 16.02.2018