Fox TV ile ilgili bomba iddia! 4 program kaldırılıyor mu? |Güncel Haberler

Geçtiğimiz günlerde Disney'in FOX TV'yi satın almasıyla kanalda bazı programlar yayından kaldırılmıştı. O programlara 4 program daha eklendi. İşte biteceği iddia edilen programlar ve haberin ayrıntıları...

Fox TV ile ilgili bomba iddia! 4 program kaldırılıyor mu? |Güncel Haberler

Fox TV’de 4 program daha mı bitiyor? Disney’in, 21st Century FOX’u 52,4 milyar dolara satın almasından sonra FOX TV ekranlarındaki programlar bir bir sonlanıyordu. İddiaya göre bu programlara dört tanesi daha eklendi. İşte o programlar…

YENİ YIL ÖNCESİ HAREKETLİLİK

FOX Türkiye’de başlayan hareketlilik, yeni yıla girmeden hemen önce daha da hızlandı.  Medyatava’nın haberine göre kanalda, yaklaşık 10 gün önce ratingi düşük olan “Komşular” dizisi yayından kaldırılmıştı. Hemen arkasından ratinglerde yer edinmiş Provizyon Yapım’ın yapımcılığını yaptığı “Kaybolan Çiçekler” programının kaldırılacağı açıklandı. Şimdi ise henüz geçtiğimiz cuma 40. bölümü yayınlanan ve reytinglerde yüksek başarı yakalayan yapımcılığını Karga Film’in üstlendiği, sunuculuğunu ise Hakan Akkaya, Demet Şener ve Uğurkan Erez’in yaptığı “Stil Avcıları” programı ekrana veda ediyor.

ilk-bulusma

Konuyla ilgili henüz yapım şirketinden ve kanaldan bir açıklama gelmezken, programın final yaptığını “Stil Avcıları”nın sunucularından Demet Şener, yayınladığı bir mesajla sosyal medyadan duyurdu.

stil avcıları sözcü ile ilgili görsel sonucu

Ayrıca yılbaşı sonrasında ratinglerde zorlanan ve geç saatlerde yayınlanan, yapımcılığını Provizyon Yapım’ın üstlendiği “Milyonluk Resim”, 25 Film’in yapımcılığını yaptığı “İlk Buluşma” ve kanalın gündüz kuşağında yayınlanan iç yapımı “Mehmet Özer ile Mutfakta” programlarının da final yapacağı konuşuluyor.

İŞTE BİTECEĞİ İDDİA EDİLEN PROGRAMLAR

1. İlk Buluşma
2. Kaybolan Çiçekler
3. Stil Avcıları
4. Milyonluk Resim