Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Güzel oyuncu Eda Ece kimdir, kaç yaşında?
Güzel oyuncu Eda Ece kimdir, kaç yaşında?
Ekranların yeni dizilerinden Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece kimdir? Pis Yedili dizisi ile ekran macerası başlayan güzel oyuncu Eda Ece'nin hayatı merak ediliyor. Peki güzel oyuncu Eda Ece kimdir, kaç yaşında? İşte ayrıntılar...
Magazin 26 Mart 2018 - 19:24

Eda Ece kimdir? Eda Ece, Yasak Elma dizisinde Yıldız Yılmaz karakterini oynuyor. Dizide Yıldız, gencecik yaşına rağmen hayatından sıkılmıştır. Ona göre mutluluğun anahtarı zengin bir koca bulup evlenmek ve lüks içinde bir hayat yaşamaktır. Sosyeteye ve lüks insanlara hayranlık duyar. Yıllar sonra Ender'in teklifiyle hayatının değişebileceğini anlayıp,  aklını Halit'i tavlamak ve onun karısı olabilmek için kullanacaktır.

EDA ECE KİMDİR?

Eda Ece (d. 20 Haziran 1990, İstanbul), Türk oyuncu. Şişli Terakki Lisesi ve ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünü bitirdi. 3 kız çocuklu bir ailenin en küçüğüdür. 2011 yılında Show Tv’ de yayınlanan Pis Yedili dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına başladı.

2013 yılında Kızım İçin sinema filminde oynadı. TRT 1′ da yayınlanmakta olan Beni Böyle Sev dizisinin yeni sezonunda Zeyno karakteriyle diziye dahil olmuştur.2015 yılında Kocan Kadar Konuş sinema filminde oynadı ve Show TV’ de yayınlanan İlişki Durumu: Karışık dizisinde oynadı. 2016 yılında Kocan Kodar Konuş: Diriliş sinema filminde ve Görümce sinema filminde oynadı. Mahrumlar adlı televizyon filminde oynadı ve 2017 yılında Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul adlı sinema filminde rol aldı.

YER ALDIĞI FİLMLER VE DİZİLER

Kızım İçin
Kocan Kadar Konuş
Kocan Kadar Konuş: Diriliş
Görümce
Dede Korkut Hikayeleri: Deli Dumrul
Hayat Bilgisi
Pis Yedili
Beni Böyle Sev
İlişki Durumu: Karışık
Yasak Elma