Sözcü Plus Giriş

Hadi Be Oğlum filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Hadi Be Oğlum filminin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Büşra Develi yer alıyor. Film hayatını oğlu Efe’ye adayan balıkçı Ali’nin hikayesini anlatıyor. Filmin çekimleri Kaş'ta gerçekleştirilmiştir. Film gösterime girdiği ilk hafta 404.381 kişi tarafından izlenmiştir.

Güncellenme: 15:01, 01/03/2020
Hadi Be Oğlum filminin konusu ne, oyuncuları kimler?

Televizyonda ilk kez yayınlanan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un filmi Hadi Be Oğlum dramatik yapısı ile dikkatleri çekiyor. Hadi Be Oğlum, hayatını oğlu Efe’ye adayan balıkçı Ali’nin hikâyesini anlatıyor. İşte Hadi Be Oğlum filmi oyuncuları ve konusu…

HADİ BE OĞLUM FİLMİNİN KONUSU

Kıvanç Tatlıtuğ, balıkçı olan Ali'yi canlandırıyor. Oğlu Efe karakterini ise Alihan Türkdemir canlandırmıştır. Ali'nin bu hayatta tek tutunduğu dal oğlu Efe olsa da, Efe diğer çocuklardan farklıdır. İletişim sorunu olan Efe, gülüp oynayan, duyduklarına tepki verebilen bir çocuk değildir.

Oğluyla bağ kurmaya çalıştıkça daha da yalnız hisseden Ali'nin en büyük isteği ise, oğlunun onu anladığını bilmektir. Babasının, annesinin ve sevdiği kadının anılarının yükünü de içinde taşıyan acılı babanın oğluna duyduğu sevgi, ikisinin de hayatını şekillendirecektir.

HADİ BE OĞLUM FİLMİNİN OYUNCULARI

Oyuncu                     Karakter
Kıvanç Tatlıtuğ         Ali Kaptan
Alihan Türkdemir     Efe
Büşra Develi            Leyla
Feridun Düzağaç     Feridun
Yücel Erten              Haşmet
Yıldız Kültür             Güner