Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazar Ergüçlü kimdir? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler..
Hazar Ergüçlü kimdir? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler..
Oyuncu Hazar Ergüçlü kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilen her şey ve aha fazlası. Hazar Ergüçlü kaç yaşında ve nereli? Hangi yapımlarda rol aldı. İşte ayrıntılar...
Magazin 30 Ekim 2017 - 10:02

Hazar Ergüçlü bu dönem internette oldukça popüler. Hakkında açılan dava ile gündeme gelen Hazar Ergüçlü kimdir? Nerede doğdu? Canlandırdığı karakterler hangileri?

HAZAR ERGÜÇLÜ KİMDİR?

Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992’de Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde doğmuştur. Kıbrıs Türkü oyuncudur.

Lefkoşa Türk Belediyesi’nde gençlere yönelik tiyatro çalışmaları yapan Hazar Ergüçlü, Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. 7 Eylül 2011 tarihinden itibaren ise Kuzey Güney adlı dizide canlandırdığı Simay Canay karakteri ile televizyonda görünmeye başlamıştır. Medcezir dizisinde Eylül adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra Analar ve Anneler dizisinde Kader adlı karakteri canlandırmıştır. En son 2016 Aralık’ta bitmiş olan Yüksek Sosyete adlı dizide Cansu karakterini canlandırmıştır.