Sözcü Plus Giriş

Yaptığı şarkılarla genç neslin de yakından bildiği Barış Manço aramızdan ayrılışının 19. yılında sevenleri tarafından anıldı. Ünlü isimler Barış Mançoy’la ilgili paylaşımlarda bulunurken Tatlıses’in yaptığı paylaşım dikkat çekti. Pek çok sektörde ticari faaliyet sürdüren Tatlıses, yıllar önce Manço’yu plak şirketine alacağını ancak bunun gerçekleşemediğini açıkladı. İşte Tatlıses’in o satırları:

ibrahimtatlises

“Yaz tahtaya bir daha, tut defteri kitabı, sarı çizmeli Mehmet Ağa bir gün öder hesabı… Valla sen gittin gideli, kimse hesap ödemedi be USTA… Kimseler seni unutmadı be USTA… Demek ki; unutulmayacaklar arasındaymışsın be USTA, seni özlüyoruz be USTA, ALLAH'ın rahmeti, bereketi üstüne olsun be USTA… Bizim şirkete bir kaset anlaşması yapıyorduk, Bodrum'da konuşmuştuk be arkadaş ama olmadı olsun başka firmalara yaptığın plaklarla şarkılarla avutuyoruz kendimizi… Adam olacak çocuk daha adam olamadı be USTA…”

tatlises-ic
İlginizi Çekebilirİbrahim Tatlıses: Prensesim büyümüş de babasının gidemediği okula gitmişİbrahim Tatlıses: Prensesim büyümüş de babasının gidemediği okula gitmiş

 

İlginizi Çekebilirİbrahim Tatlıses'ten evlilik teklifi düzeltmesiİbrahim Tatlıses'ten evlilik teklifi düzeltmesi