Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Tatlıses’ten yıllar sonra gelen Barış Manço itirafı
İbrahim Tatlıses’ten yıllar sonra gelen Barış Manço itirafı
Türkücü İbrahim Tatlıses vefatının 19. yılında sosyal medya hesabından şaşırtıcı bir açıklamada bulundu.
Magazin 1 Şubat 2018 - 10:37

Yaptığı şarkılarla genç neslin de yakından bildiği Barış Manço aramızdan ayrılışının 19. yılında sevenleri tarafından anıldı. Ünlü isimler Barış Mançoy’la ilgili paylaşımlarda bulunurken Tatlıses’in yaptığı paylaşım dikkat çekti. Pek çok sektörde ticari faaliyet sürdüren Tatlıses, yıllar önce Manço’yu plak şirketine alacağını ancak bunun gerçekleşemediğini açıkladı. İşte Tatlıses’in o satırları:

ibrahimtatlises

“Yaz tahtaya bir daha, tut defteri kitabı, sarı çizmeli Mehmet Ağa bir gün öder hesabı… Valla sen gittin gideli, kimse hesap ödemedi be USTA… Kimseler seni unutmadı be USTA… Demek ki; unutulmayacaklar arasındaymışsın be USTA, seni özlüyoruz be USTA, ALLAH'ın rahmeti, bereketi üstüne olsun be USTA… Bizim şirkete bir kaset anlaşması yapıyorduk, Bodrum'da konuşmuştuk be arkadaş ama olmadı olsun başka firmalara yaptığın plaklarla şarkılarla avutuyoruz kendimizi… Adam olacak çocuk daha adam olamadı be USTA…”

tatlises-ic