Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 23. bölüm ön gösterim izle: Handan’ı alt etme hamlesi
İçerde 23. bölüm ön gösterim izle: Handan’ı alt etme hamlesi
İçerde 23. bölüm ön gösterimi yayınlandı. İçerde yeni bölümde Mert ile Celal yine ortak plan yaparak Handan'ı alt etmeye çalışacaklar.
Magazin 21 Şubat 2017 - 13:00

Show TV’nin seyirciyi ekran başına kilitleyen dizisi İçerde’nin 23. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Mert ile Kebapçı Celal, Handan’ı alt etmek için yeni bir planı devreye sokacaklar. Bakalım hangi taraf başaralı olacak?

İçerde 23. bölümü ile 27 Şubat Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 22. bölümünde; Sarp'ın hapse girmesinin ardından Yaşar'ın polisten aldığı paraların bulunması, Sarp'ın hemen aklanması Celal'in kafasında bazı şüpheler oluşturmuştur. Polise kendisini satıp satmadığından emin olmak istemektedir. Sarp'ı çok tehlikeli bir sınav bekliyordur. Celal, Mert'e gelecekle ilgili büyük planlarından bahseder. Mert'in bilmediği ise Celal’in hedefine ulaştığında ailesini ve gerekirse kendisini gözden çıkartacağıdır. Eylem adım adım Mert'in izini sürmektedir. Bulduğu her yeni ipucu Mert'ten daha fazla şüphelenmesine sebep olur.

Son güncelleme: 15:35 - 21.02.2017