İsimsizler’in yeni sezonu ne zaman başlıyor? Yeni isimlerle yeni İsimsizler yeni sezon fragmanı!

Geçtiğimiz sezon izleyicinin ilgisini toplayan İsimsizler dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusu dizinin sıkı takipçileri tarafından merak ediliyor. İsimsizler dizisine yeni sezonda dört yeni oyuncu katılıyor. Senaryoya eklenen yeni isimler hangi rollerde oynayacak?

İsimsizler’in yeni sezonu ne zaman başlıyor? Yeni isimlerle yeni İsimsizler yeni sezon fragmanı!

Aksiyon dolu sahneleriyle izleyiciyi ekran başına toplayan İsimsizler dizisinde yeni sezona kısa bir süre kaldı. İsimsizler’in yeni bölümünde diziye katılacak yeni isimlerle birlikte heyecanın katlanması bekleniyor.

İSİMSİZLER’İN YENİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

İsimsizler’in 14. bölümüyle başlayacak olan yeni sezonu 11 Eylül Pazartesi günü başlayacak. İsimsizler dizisi Kanal D ekranlarında saat 20:00’da yayınlanacak.

YENİ SEZONDA YENİ İSİMLER

Yeni sezonda kadroya dahil olan başarılı oyunculardan ; Mert Öcal “Tufan”, Kürşat Alnıaçık “Kudret”, Berkan Şal “Hatem” , Hande Soral ise “Handan” olarak izleyici karşısına çıkacaklar.

isimsizler-yeni-sezon

İSİMSİZLER YENİ SEZON FRAGMANI

İSİMSİZLER DİZİSİ KONUSU

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti'nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya'dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan'ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya'ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Loading...