Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 45. son bölüm izle
İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İstanbullu Gelin 45. son bölüm izle
İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı geldi. İstanbullu Gelin'in son bölümünde Faruk, Adem’e tekrar şans veriyor. Başrollerinde Özcan Deniz ile Aslı Enver'in yer aldığı dizi en çok takip edilen dizilerden biri... İşte yeni bölümden ipucu içeren İstanbullu Gelin 46. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 16 Nisan 2018 - 19:35

İstanbullu Gelin dizisinin heyecanla beklenen 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde; Faruk ve Süreyya, Reyhan ile ilgili yaşadıkları durumu saklı tutmaya karar verse de konakta haberin yankılanması uzun sürmemişti. Peki yeni bölümde neler yaşanacak?

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM ÖZETİ VE YENİ BÖLÜM FRAGMANI
Faruk, Adem'e şans vermek için geleneksel aile yemeğine onu da davet eder. Süreyya ve Dilara'nın barıştığından habersiz olan Senem ise yeğenlerini barıştırmak için bir şey planlar. Osman, Faruk ile arasını düzeltirken Burcu'nun ani kararı ile şaşkına döner. Adem yavaş yavaş bir ailesi olduğunu düşünmeye başlamıştır ki hiç beklemediği bir gerçek ile sarsılır.

BEBEĞİN CİNSİYETİ BELLİ OLDU

İstanbullu Gelin yeni bölümde Faruk ve Süreyya, bebeğin cinsiyetini öğrenmek için kontrole gidiyor. Doktor bebeğin cinsiyetinin kız olduğu açıklıyor. İddiayı kazanan Faruk sevinç çığlıkları atıyor. Bir diğer sevindirici haber ise İpek’ten geliyor. Genç kadın Fikret’e hamile olduğunu söylüyor.

İSTANBULLU GELİN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 07:45 - 17.04.2018