Itır Esen kimdir, kaç yaşındadır? Genç modelin ismi Acun Ilıcalı ile anılıyor!

Genç manken Itır Esen'in ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile birlikte olduğu iddia ediliyor. Itır Esen, sosyal medya kullanıcıları tarafından Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı'na benzetiliyor. Peki Itır Esen kimdir, kaç yaşındadır? İşte genç model hakkında merak edilenler...

Itır Esen kimdir, kaç yaşındadır? Genç modelin ismi Acun Ilıcalı ile anılıyor!

20 yaşındaki Itır Esen 2017 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olmuş ardından 15 Temmuz’da attığı bir tweetin şehitlere hakaret olarak algınlanması nedeniyle tacı geri alınmıştı. Genç mankenin ismi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ile anılıyor.

ITIR ESEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDADIR?

Itır Esen 1999 yılında doğmuştur. Seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in torunu ve yeşilçam oyuncusu Itır Esen'in aynı ismi taşıyan yeğenidir. İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi İngilizce öğretmenliği 1. sınıf öğrencisi olan Esen, ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yapmıştır.

Bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın ve Zeynep Erdoğan gibi modacıların defilelerinde görev almıştır.

2017 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasının birinci olmuştur. Fakat Twitter üzerinden 15 Temmuz Şehitleri hakkında yaptığı yorum nedeniyle tacı elinden geri alınmıştır.