Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İzel: ‘Ben nasıl bir hasetmişim meğer!’
İzel: ‘Ben nasıl bir hasetmişim meğer!’
Şarkıcı İzel hakkında çıkarılan bir habere sosyal medya hesabından açıklık getirdi.
Magazin 28 Şubat 2018 - 08:19

Haberde yer alan iddiaya göre İzel, Enbe Orkestrası’nın yeni albümünde yer aldığı ve Sinan Akçıl’la bir de düet yaptığı şarkının klibinin, yine aynı projede yer alan Bengü’nün klibiyle aynı anda yayına girecek olmasına sinirlendi. İzel; “İki klip bir arada neden yayınlanıyor? Bengü’lerin klibi yayınlanmasın, bizim klibimiz yayınlansın” diyerek tepki gösterdi.

İZEL SOSYAL MEDYA HESABINDAN YALANLADI

Bu haberin ardından arayı fazla açmadan yanlışı düzeltmek isteyen İzel, sosyal medya hesabından konuyla ilgili paylaşımda bulundu. İzel şunları söyledi: “Ben neler söylemişim nasıl bir hasetmişim meğer… Okuduğumda çok sinirlendim ama şimdi sinirim geçti. Bu hiç yaşanmamış hiç konuşulmamış şeyleri nereden uyduruyor olabilirsiniz acaba? Masa başı bile diyemeyeceğim bir asparagas… Bizim şarkımızın lansmanı geçen haftaydı ve biz Sinan Akçıl’la oradaydık. Bengü yolumuz açık olsun kardeşim. Sen benim canımsın albümümüzü sabırsızlıkla bekliyorum…

BENGÜ’DEN DESTEK MESAJI

İzel’in bu açıklamasına yorumda bulunan Bengü; “İzel’im hepimiz senin ne kadar melek kalpli olduğunu biliyoruz, hiç takılma böyle şeylere… İki şarkının da yolu açık olsun. Sen de benim canımsın, sevgiyle öperim.

izel
Son güncelleme: 14:32 - 28.02.2018