Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 5. son bölüm izle!
Jet Sosyete 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 5. son bölüm izle!
Jet Sosyete 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yayınlanan yeni fragmanda Özpamuk ailesi tasarruf tedbirleri alıyor. Gizem ve Cengiz arasındaki diyaloglar tüm izleyenleri güldürüyor. İşte Jet Sosyete 5. son bölüm izleme linki ve yeni bölümde neler olacak? sorusunun yanıtı...
Magazin 24 Mart 2018 - 15:12

Başrollerini Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt ve Sarp Apak gibi yıldızların paylaştığı Jet Sosyete 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Özpamuk ailesinin tasarruf tedbirleri ve Gündüz İlayda ilişkisindeki gelişmeler izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak. Jet Sosyete 5. son bölüm izleme linki de haberimizde…

jetsosyete6


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ofis arkadaşlarını kıskanan Yaşar neler yapacak?

Ozan'ın ofise geri dönmesi ile Yaşar kendisini iyice dışlanmış hisseder. Ozan, Pelin ve Tony'nin yakın arkadaşlıklarını kıskanan Yaşar, kendisini de bu ekibe dahil etmenin yollarını arar. Talip en sonunda Yıldız'a açılmaya karar verir ancak buluşmaları her iki taraf için de bekledikleri gibi gitmez. Evdeki yoğun boya kokusundan içeri giremeyen Yaşarları, Gizem flm izlemeye davet eder. Ancak Gizem ile film izlemek sanıldığı kadar kolay değildir.

İlayda, Melike'nin ağzından Ozan ile ilgili laf almak için onunla yakınlaşmaya çalışır. Öte yandan Alara ve Gündüz'ün ilişkisi için endişelenen İlayda, Tony ile beraber yeni bir plan hazırlar.

jetsosyete6-1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Özpamuk Ailesinde Tasarruf Zamanı!

Cengiz Bey, Gizem'in aşırı harcamalarına artık isyan eder. Bütün kredi kartları ve imkanları elinden alınan Gizem, Safiye'nin de yardımıyla artık asgari ücret ile evi ve kendini çekip çevirmek zorundadır. Alara'nın bir yorumu üzere tüm jet sosyetenin Talip'in ocakbaşına akın etmesi üzerine Talip'in imdadına Yıldız yetişecektir. Yaşar'ın kendisini beğenmemesine kırılan Safiye ise büyük bir değişime girer. İlayda ile arasını düzeltmenin yollarını arayan Ozan, ona hediye köpek alır. Ancak bu köpek Ozan'ın da İlayda'nın da başını belaya sokacaktır. Gündüz'ün İlayda'nın uyarısı ile sosyete gibi davranmaya başlaması Alara'yı çileden çıkarır.Kişiye özel kutu yemek servisindeki ticari potansiyeli gören Yaşar ise ev halkını örgütler ve ofis arkadaşlarına ev yemeği tadında diyet kutu yemek getirtmeye başlar. Ancak işler umduğu gibi gitmeyecektir.

JET SOSYETE 5. SON BÖLÜM İZLE

JET SOSYETE 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI