Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın yeni bölüm bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman?
Kadın yeni bölüm bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman?
Her hafta Salı akşamları yeni bölümleri ile diziseverleri ekran başına kilitleyen Kadın dizisi bu akşam yayınlanmayacak. FOX TV'nin yayın akışında bu akşam yeni bölüme yer verilmedi. Duygu yüklü sahneleri ile ünlü oyuncu Özge Özpirinçci'nin oyunculuğuna hayran kalan izleyiciler de hayal kırıklığı yaşamış oldu. Peki Kadın neden yok? Kadın yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte dizi hakkında ayrıntılar...
Magazin 1 Ocak 2019 - 20:00

Kadın dizisi bu sezon da ekranların reytingi en yüksek dizilerinden biri. Başrollerinde Özge Özpirinçi ve Caner Cindoruk’un yer aldığı her Salı FOX ekanlarında dizi severlerle buluşuyor. Kanalların almış olduğu ortak karar neticesinde 3 hafta dizilerin yeni bölümleri yayınlanmayacak. Peki Kadın yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar…

KADIN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Kadın dizisinin yeni bölüm tarihi ile ilgili resmi Twitter hesabından yapılan açıklama şöyle “Kadın’a ufak bir yeni yıl arası veriyoruz. Duygu dolu bölümleriyle çok yakında FOX’ta kaldığı yerden devam edecek.”

KADIN 45. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

KADIN SON BÖLÜM İZLE 

Bahar iş aramaya başlıyor. Arif yine Bahar’ın yanında ve onun hayatını kolaylaştırmaya çalışıyor. Enver, Şirin’e borcunu ödemesine yardım etmesi için çalışmasını istiyor Hatice yine kızına arka çıkmaya çalışsa da Enver’in bu karardan dönüşü yok. Enver bir yandan da terziliğe dönüyor ve komşularına işine döndüğünü söylüyor.

kadin-1

PIRIL PERİŞAN HALDE

Suat, Pırıl’ın yanına gidiyor. Pırıl’ın üzgün olmasına dayanamıyor ve bu riski göze alıyor. Pırıl gözleri yaşlı şekilde babasına sarılıyor. Pırıl babasına Suat’ın onlarla olmadığını anlatıyor. Kavga etseler de ondan şüphelense de konu başka. Pırıl gözyaşları içinde Bahar’ın Sarp’ın telefonunda ‘Baharım’ diye kayıtlı olduğunu söylüyor. Pırıl bu gerçekle baş edemiyor. Pırıl, Suat’tan ses kayıtlarını istiyor. O konuşmalarda da Sarp’ın ‘Baharım mı’ dediğini merak ediyor. Ses kayıtlarında Bahar’a Suat’ın aşkım dediğini ve Bahar’ın da onu terslediğini duyuyor. Sarp her şeyi açıklayacağını söylüyor. Pırıl adeta yıkılıyor.

CEYDA ARDA’NIN BABASI İLE KARŞILAŞIYOR

Bahar çocukları için çok tedirgin. Ceyda’ya da dert yanıyor. İş aramaya başlayan Bahar iş ayırmasa da Ceyda onu çok yormayacak bir iş bulmasını istiyor. Ayrıca Peyami’nin nişanlandığını duyan Ceyda çok gergin. Bahar da durumun farkında. Ceyda Peyami’den hoşlandığını açıklamak zorunda kalıyor. Ceyda Bahar’la iş ararken bir adamla karşılaşıyor. Bahar fark etmeden oradan kaçarcasına gidiyor. Ceyda’nın kaçtığı adamın ismi Emre ve iş ilanı için baktıkları kafenin sahibi. Bahar, Emre ile tanışıp iş aradığını söylüyor. Bahar, Emre ile konuştuktan sonra işe alınıyor. Hemen eve koşup Ceyda’nın yanına gidiyor. Ceyda bir anda panik atak geçirdiğini söylüyor. Bahar ona inanmıyor. Ceyda başta anlatmak istemese de Emre’yi tanıdığını söylüyor. Ceyda, Emre’nin Arda’nın babası olduğunu söylüyor.

kadin-2

MÜNİR, NEZİR’İN PLANINI ÖĞRENİYOR

Münir, Bahar ve çocukların kaçırılacağını öğreniyor. Münir bu bilgiyi alır almaz Suat’ı arıyor. Ulaşamayınca yanına gidiyor. Nezir’in planını anlatıyor. Ayrıca Bahar ve çocuklar için Sarp’ın istediği evi de bulduğuu söylüyor. Suat Nezir’e engel oluyor. Münir, Bahar ve çocuklar kaçırılırsa Sarp’ı durduramayacaklarını söylüyor. Suat da bırak olan olsun, belki de kurtuluşumuz budur’ diyor. Münir, Suat’a ısrar ediyor. Ama Suat’ın kızını terk edeceğini söyleyerek ona acımayacağını anlatıyor.

BAHAR, ARİF’İN TEKLİFİNİ REDDEDİYOR

Bahar, Sarp ile olan konuşmasını Arif’e anlatıyor. Bahar polise gitmek istiyor. Arif onu İstanbul dışında bir yere göndermeyi teklif ediyor. Bahar en azından tanıdığı insanlarla beraber olduğunu söylüyor. Arif ‘ben de sizinle gelirim’ dese de Bahar daha yeni iş bulduğunu söyleyerek bu teklifi reddediyor.

‘KADIN ÖLDÜ’

Sarp telaşla Bahar ve çocukları almaya gidiyor. Apar topar çocukları kucaklarına aıp evden çıkıyorlar. O anda Nezir’in adamları da apartmana giriyor. Arif de dışarıdan gelen adamları görüyor. Ve silah sesi duyuuyor. Patlayan bu silah sesinden sonra Nezir’in adamları kaçarcasına apartmanda çıkıyor ve ‘kadın öldü’ diyorlar.