Kalbimdeki Deniz 57. yeni bölüm fragmanı geldi! Kalbimdeki Deniz 56. son bölüm izle

Kalbimdeki Deniz 57. yeni bölüm fragmanı geldi! Kalbimdeki Deniz 56. son bölüm yayınlandı. Mirat, ölü ya da diri, bir türlü bulunamamaktadır. Başta Deniz olmak üzere herkes perişan haldedir. İzleyiciler Kalbimdeki Deniz yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor ve soruyor. Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kalbimdeki Deniz 56. son bölüm izleme linki ve yeni fragman...

Kalbimdeki Deniz 57. yeni bölüm fragmanı geldi! Kalbimdeki Deniz 56. son bölüm izle

Kalbimdeki Deniz 56. son bölüm Fox TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Kutsi ile Özge Özberk yer aldığı dizi izleyiciler tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Kalbimdeki Deniz 57. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Kalbimdeki Deniz son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Mahalleli  Fikriye'nin önderliğinde Deniz ve diğerlerine destek olacak, onlara bu zor günlerinde dayanışma ve yardımlaşmanın gücünü yeniden gösterecektir. Fakat Deniz durmadan, acı içinde Mirat'ı sayıklamakta, onunla yeniden bir araya gelecekleri, kavuşacakları anın hayalini kurmaktadır.

Ece ve Yusuf, İzak'ın bir kez daha karşılarına çıkması ve onlara zarar vermesi üzerine Raşel'le yüzleşmeye ve ona yaptıklarının bedelini ödetmeye karar verir. Raşel için hesap günü gitgide yaklaşmaktadır. Raşel tüm bu yaptıklarından sonra Mirat'ın evinde, hatta oğlu Yusuf'un yanında bile kalmakta zorlanacaktır.

Hülya her şeyin yolunda gittiğini sanırken hiç ummadığı, hem de tüm yaptıklarını bilen biri tarafından köşeye sıkıştırılacaktır. Fikriye'yse kamyonun borcunu Çekirge Salih'e kaptıran Turgut'u boşamaya karar verir. Figen ve Turgut, Fikriye'yi bu kararından vazgeçirebilecek midir?

KALBİMDEKİ DENİZ YENİ 57. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 


KALBİMDEKİ DENİZ SON BÖLÜM