Sözcü Plus Giriş

Kara Sevda 56. bölüm fragmanı izle: Kemal’den evlilik adımı

Kara Sevda 56. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal ile Nihan romantik bir dans ederken Kemal evlilik niyetini ayan beyan ilan ediyor.

null
Güncellenme: 11:26, 10/02/2017
Kara Sevda 56. bölüm fragmanı izle: Kemal’den evlilik adımı

Star TV’nin çarşamba günleri heyecanlı bir şekilde seyredilen dizisi Kara Sevda’nın 56. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal “Evliliğe dans et benimle…” derken Nihan ise “Sen bana…” diyerek Kemal’in ağzındaki baklayı çıkarmasını istiyor. Yakışıklı adam “Geleceği fısıldadım” diyor ve bu sözlerin ardından Nihan’ın yüzünde güller açıyor.

 

Kara Sevda 56. bölümü ile 15 Şubat Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal, Deniz’i kaçırdığı ispatlanamadığı için kısa sürede serbest bırakılır. Bu sırada Nihan, Emir'e bir an olsun boyun eğmeden, Emir'in öfkesine karşı kıyasıya bir mücadele verir.

Emir'in, Deniz'i gerçekten kaybetme tehlikesi yaşaması, kontrolünü kaybetmesine sebep olur. Bir yanda bütün gücünü seferber edip Deniz'i ararken, diğer yanda Kemal'in hayatına değen herkesi korkutucu bir ateş çemberine alır.

Fehime ve Hüseyin'in yokluğunu fark eden Tarık ve Zeynep, Kemal'in planından ve gerçeklerden haberdar olduklarında büyük bir şok yaşar. Kemal'in planına karşı Emir'in elindeki en büyük silahın Banu olduğundan da habersizlerdir.

Kemal, planının son aşamasına yaklaşmış, Deniz'i annesiyle babasına teslim etmek üzereyken, Emir'in ihbarıyla polisler de Kemal'e yaklaşır. Kemal'in bütün umutlarını bitirecek baskına beklenmedik bir isim siper olur.

Kemal ile birlikte yaptıkları planının aksamaya başlaması Nihan'ın tedirginliğini artırır. Ancak Kemal'in aşkı, Nihan'a hem sabır, hem umut vermeye devam eder. Deniz'in varlığı, bu kara sevdanın yolunu aydınlatacak ışık; gelecek mutlu günlerin en büyük kanıtıdır. Bu uğurda çekecekleri her acıya seve seve göğüs gereceklerdir.

Nihan, Emir'in ilk salvosunu bertaraf ettikten sonra, Kemal'le Deniz'i görmenin yollarını aramaya başlar. Kemal ise Emir'in adamı olan köstebeğin peşindedir. Köstebeği bulamadığı sürece, kızını kurtarma operasyonunda Emir'in hep bir adım önüne geçeceğinin farkındadır. Kemal'in peşine düştüğü sorunun cevabı Tarık'tadır…

Bir yanda polis, diğer yanda Emir, Kemal'i bulmaya çalışır. Kemal ise bütün bu kuşatmaya direnir. Nihan ve kızıyla birlikte kuracağı gelecek için bir hayat damarı açar. Kemal planının sonuna doğru yol alırken, Emir'in Kemal'i durdurmak için sadece tek atış hakkı kalır.

Yayınlanma Tarihi:08:53,