Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kardeş Çocukları 4.yeni bölüm fragman/önizleme: Hayat, Volkan ile yakınlaşıyor! (Kardeş Çocukları 3. son bölüm izle)
Kardeş Çocukları 4.yeni bölüm fragman/önizleme: Hayat, Volkan ile yakınlaşıyor! (Kardeş Çocukları 3. son bölüm izle)
Kardeş Çocukları 3.son bölümü ile bu akşam ekrana geldi. Yayınlanan 3. bölümde; Hayat annesine kavuşuyor ama o artık eşli Hayat değil. Ve Hayat’ın bambaşka biri olduğunu tüm Karalılar Köyü görüyor. Cemal, ‘öldü’ süs ile hapisten çıkarılıyor. Hayat yeniden teyzesi Umay’ın yanına gidiyor. Peki Kardeş Çocukları ilk bölümde başka neler yaşandı? Kardeş Çocukları 4. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..
Magazin 10 Şubat 2019 - 23:02

KARDEŞ ÇOCUKLARI 4. YENİ BÖLÜM FRAGMAN ÖNİZLEME

 

Kardeş Çocukları Star TV'de bu akşam başladı. Kardeş Çocukları 3. bölümde; Hayat 1 yıl kilitli kaldığı köye dönüyor. Döndüklerinde Cemal'in öldüğü haberini alıyorlar. Ama aslında bu haber yalan. Umay, Cemal'i hapisten çıkarmanın yolunu böyle buluyor. Yıldırım ile Umay'ın yolları yıllar sonra bir kez daha kesişiyor. Hem de Umay'ın evinde, Hayal de oradayken. Haberimizden Kardeş Çocukları 3.son bölüm ilk bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KARDEŞ ÇOCUKLARI 3. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Ümran'ın kapıya gelmesi ile Umay ile yüzleşme başlıyor. Ümran ile Umay atışması Reşat'ın gelmesi ile kısa süreli bir bitiş yaşıyor. O sırada kızların dışarı çıktığı haberi geliyor.

Cemal yediği bıçak darbesinden sonra hastaneye kaldırıyor ama yolda ambulans ortadan kayboluyor ve bir patlama oluyor. Ümran telaşlanıyor. Hayal'in telaşla eve gelip Hayat'ın kayıp olmasını söylemesi ile durum daha da karışıyor. Ümran, Umay'a saldırıyor ve ‘kızımı sen kaçırdın' diye bağırıyor. Reşat, Ümran'ı hırpalayarak sakinleştirmeye çalışıyor. Tam o sırada Hayal eve geliyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLE

HAYAT ANNESİNE KAVUŞUYOR

Annesini karşısında görünce gözyaşları sel oluyor. Anne kız birbirlerine sarılıp uzun uzun ağlıyorlar. Ümran kızına eşyalarını toplamasını söylüyor. Hayat annesine teyzesi hakkında hesap soruyor. Ama Ümran onun hesap sormadan onunla gelmesini istiyor. Hayat içeri girip ‘bu kadar' diyerek Hayal'e veda ediyor. Hayat tek tek herkese veda ediyor, teyzesine sarılmayı da ihmal etmiyor. Hayat ellerinde valizlerle çıkıyor annesine söylenmeyi de ihmal etmiyor.

Hayal ve Ümran eski evlerine dönüyorlar. Hayat, Cemal'in onu kömürlüğe kapattığı günü yeniden yaşıyor. Tam o sırada jandarma gelip Cemal'in cenazesini getirdiklerini söylüyor. Ümran cenaze ile ilgilenmediklerini söyleyerek eve giriyor.

HAYAT KÖYÜNE DÖNÜYOR

Hayat annesine, Cemal'i boşamadığı için hesap soruyor. Ümran kızından özür diliyor. Hayat bu özrü de kabul etmiyor. ‘Kızını nereye getirdin, beni yataktan sürüklediği yere getirdin' diyor. Hayat bir yıl boyunca yaşadıklarının acısını çıkarıyor ve doğum hikayesini soruyor. Ümran, Cemal'in deli olduğunu söylüyor. Hayat bu sefer de teyzesini soruyor. Ümran sessizlikte çare arıyor.

‘KÖMÜRLÜKTEN ÖNCEKİ HAYAT DEĞİLİM'

Ertesi gün köyden komşular ziyarete geliyor. Hayat teyzesinin aldığı kıyafetleri giyip dışarı çıkmaya hazırlanıyor. Hayat'ı bu halde gören Ümran arkasından baka kalıyor. Sonra da peşinden gidiyor. Hayat, Cemal'in yasını tutmayacağını söylüyor. Ayrıca mahkemeye gidip babasının soyadını değiştireceğini söylüyor. Hayat kömürlükten önceki Hayat olmadığını gösteriyor. Ümran bir şey diyemiyor. Eve gelince komşularının kızı hakkındaki dedikodularını duyuyor ve hepsini evden kovuyor. Ümran, Hayat'ın kıyafetlerini toplayıp çöpe atıyor.

Son güncelleme: 12:09 - 11.02.2019