Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kelly Hoppen’ın yaşını duyan hayret ediyor
Kelly Hoppen’ın yaşını duyan hayret ediyor
Altmışına merdiven dayayan tasarımcı Kelly Hoppen'ın vücudu sosyal medyayı karıştırdı.
Magazin 8 Şubat 2018 - 14:19

Ünlü bir dekoratör ve tasarımcı olan Kelly Hoppen, uzun yıllardır iç mekân tasarımları yapan bir isim… Bugüne kadar Elton John, Madonna, Jude Law, David Beckham çifti gibi birçok ünlü ismin iç mekân tasarımlarını gerçekleştiren Hoppen şimdilerde fit vücuduyla haberlere konuk oluyor. Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla bir anda gündeme oturan 58 yaşındaki Hoppen’ın bu vücuda sahip olmak için yaptıklarıysa örnek olacak cinsten. Tatillerde bile sporunu aksatmayan Kelly’nin iki spor antrenörü ve hergün uyguladığı ağır bir temposu var. Kelly hemen her gün 5 kilometre koşuyor, pilates yapıyor ve ağırlık kaldırıyor.

KARIN KASLARININ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Yemek yemeyi çok sevdiğini ve bundan asla vazgeçmediğini söyleyen Kelly önemli olanın vücuda fayda sağlayacak ve besleyici yemekler yemek olduğunu söylüyor. İçki tüketimini sınırlandırdığını söyleyen Kelly’nin altını çizdiği bir diğer nokta da yeteri kadar uyku uyumak.

kelly-ic

BESİN PROGRAMI

60’ına merdiven dayayan ünlü tasarımcı, bir vegan diyetine uymuyor olmasına rağmen, kızının alkalin programını takip ediyor – yüzde 80 alkalin gıdalar ve yüzde 20 asitli gıdalar karışımı tüketen Kelly; glutenden, beyaz ya da rafine şekerlerden kaçınıyor.