Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Keto kimdir? Medyum Keto’nun gerçek adı ne?
Keto kimdir? Medyum Keto’nun gerçek adı ne?
90'larda adından fazlaca söz ettiren medyum Keto hayatını kaybetti. Medyum Keto'nun gerçek adı ve hayatı merakla araştırılmaya başlandı. Medyum Keto'nun hayat hikayesi haberimizde...
Magazin 5 Mayıs 2019 - 08:46

‘Medyum Keto’ hayatını kaybetti ve Medyum Keto’nun kim olduğuna dair detaylar vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Onur Akay Aydoğan’ın huzurevinde vefat ettiğini ve 3 kez beyin ameliyatı olduğunu açıkladı. İşte Medyum Keto’nun hayatı ve gerçek adı…

MEDYUM KETO KİMDİR?

Gaziantep’in Nizip İlçesi’nde bulunan Zergil Köyü’nde dünyaya geldi. Gerçek ismi Hacı Aydoğan olan Medyum Keto, uzun bir dönem Almanya’da yaşadıktan sonra Türkiye’ye yerleşti.

Keto, ilerleyen yaşlarda kendisinde metafizik ve olağanüstü hisler fark ettiğini açıkladı. Özellikle 1990’lı yıllarda sanat camiasından ve iş dünyasından ünlü isimlerin dikkatini çekmiş ve bazı siyasetçilerin danışmanı olarak da medyumluk yaptı.