Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıvanç Tatlıtuğ’un gecesi hastanede bitti
Kıvanç Tatlıtuğ’un gecesi hastanede bitti
Yılmaz Erdoğan'ın yeni filmi Organize İşler 2'nin kadrosunda bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un keyifli başlayan doğum günü kutlamaları tatsız bir haberle bitti.
Magazin 27 Ekim 2018 - 14:04

Ses sanatçısı Onur Akay internet sitesindeki köşe yazısında, Nişantaşı'nda bir mekanda başlayan doğum günü kutlamasının hastanede bittiğini yazdı. Başak Tatlıtuğ'un babasının hastaneye kaldırıldığını belirten Onur Akay, “Başak Dizer Tatlıtuğ, dün gece eşi Kıvanç Tatlıtuğ'a sürpriz bir doğum günü organizasyonu düzenledi. Kıvanç, kendisine sürpriz olan doğum günü kutlamasına abisi Cem Tatlıtuğ ile geldi. Ancak ilerleyen saatlerde Başak Hanım'a gelen haber, kutlamada olan herkesi üzdü.

Başak Hanım'ın kanser tedavisi gören babası rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi, hemen kutlamayı bırakıp acil olarak hastaneye gitti. Geceyi hastanede geçiren Tatlıtuğ çifti, sabaha karşı eve gidebildi. Başak Hanım’ın babasının durumu şu an iyi. Kendilerine acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.