Kızım 25. yeni bölüm fragmanı yayında! Öykü için son çare nakil

Kızım 25. yeni bölüm fragmanı bugün TV8 tarafından yayınlandı. Kızım dizisinin yeni fragmanında; Demir, yeni işinde Öykü yüzünden fırça yiyor. Patronuna Ökü'nün şirinliğini bahane olarak sunuyor. Öykü, ateşleniyor. Candan ve Demir Öykü'yü hastaneye kaldırıyor. Bu kez Öykü'nün durumunda daha cdiid problemlerin olduğu ortaya çıkıyor ve Doktor İhsan Demir'e Demir'e gerçeği açıklıyor.İşte Kızım 25. yeni bölüm fragmanı...

Kızım 25. yeni bölüm fragmanı yayında! Öykü için son çare nakil

KIZIM 25. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KIZIM 24. SON BÖLÜM ÖZETİ

Candan eve geldiğinde Öykü’nün evde olmadığını anlar. Telefonla Demir’i arayarak olayı haber verir. Demir, Zeynep’i arar ancak ulaşamaz. Candan’ı tekrar arayarak Zeynep’in telefonuna ulaşamadığını söyler. Demir çok endişelenir.

DEMİR ÖFKEDEN DELİYE DÖNER

Öykü, Zeynep ile birlikte Cemal’in arabasıyla geri dönerler. Zeynep evlerine çok yaklaştıklarını belirterek onları bırakmasını ister. Demir, Cemal’i telefonla arar ancak Cemal cevap vermez. Cemal ve Zeynep mahalleye geldiklerinde Demir karşılarına çıkar. Demir Öykü ve Zeynep’i Cemal’in arabasında görünce deliye döner.

DEMİR UĞUR’UN KAYIP OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Arabadan Öykü’yü çıkarır ve Zeynep’e Cemal’in arabasında ne işi olduğunu sorar. Cemal’e kızından uzak durmasını söylerken Cemal’le kavga etmenin eşiğine gelirler. Öykü yaşananları korkuyla seyrederken “Baba” diye seslenir. Demir, bu sözler üzerine Öykü’yü omzuna alarak eve gelir. Candan Öykü’yü görünce çok sevinir. Öykü ve Demir içeri gidiklerinde Müfide Nine’yi görürler. Öykü ninesine sarılır. Demir, Müfide Nine’den oğlu Uğur’un ortalıkta olmadığını öğrenir.

KIZIM SON BÖLÜM İZLE

ZEYNEP ZOR DURUMDA

Demir, Müfide’yi sakinleştirir ve onu bulacağını söyler. Demir, Öykü’nün öğretmenini arar. Uğur’u sorar. Sevgi haberi olmadığını söylerken Demir’in Öykü’nün onu hatırladığını söyler. Sevgi çok sevinir. Demir, Uğur’un nerede olabileceğini düşünür. Bu arada Zeynep’i yaptıklarından dolayı sorguya alan Müfide ve Öykü onu perişan ederler. Zeynep, çekip gitmek ister. Candan Zeynep’i kolundan tutarak Cemal ile bir iş çevirmemesi için uyarır. Zeynep, hava almak için dışarı çıktığında Cemal’i arayarak konuşmaları gerektiğini söyler.

İşte geçen haftanın reyting sonuçları İlginizi Çekebilir İşte geçen haftanın reyting sonuçları

 

Beren Gökyıldız kimdir, kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Beren Gökyıldız kimdir, kaç yaşında?
Loading...